Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Motoryzacja
Motoryzacja Zobacz również:
» Samochody » Opel » Astra
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


OPEL ASTRA - SAMOCHODY UŻYWANE I NOWE

Strona: 1 2 3 ... 14

Znaleziono 157 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2 3 ... 14

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Poniżej znajdziesz najnowsze ogłoszenia z ofertami sprzedaży Opli Astra. Wśród ofert znajdują się wszystkie generacje Astry, które były dostępne na Polskim rynku. Są to: Astra I (F) 1991-2002, Astra II (G) 1998-2009, Astra III (H) 2004-2014, Astra IV (J) produkowana od 2009, Astra V (K) produkowana od 2015. W przypadku tego modelu bardzo często było tak, że w jednym roku dostępne były w salonach dwie generacje równocześnie. Dlatego też rozpiętość cenowa w ramach jednego roku może być bardzo duża.

Oferty dodawane są najczęściej przez osoby prywatne i komisy samochodowe. Są tu jednak również ogłoszenia zamieszczone bezpośrednio przez dealerów Opla oferujących zarówno samochody używane z gwarancją jak i pojazdy fabrycznie nowe lub też poekspozycyjne mające dosłownie kilkaset kilometrów przebiegu. Wśród ogłoszeń znajdziesz też Astry, które były wcześniej leasingowane. Kupując auto poleasingowe możesz mieć pewność co do stanu faktycznego pojazdu jak i tego, że było ono serwisowane w ASO.

Zobacz również inne popularne samochody w tym samym segmencie np: Renault Megane, Ford Focus, Mazda 3, VW Golf, Kia Ceed czy Honda Civic


Bardzo dużą zaletą tego modelu jest jego popularność na Polskim rynku. Dzięki czemu części eksploatacyjne do kilkuletnich samochodów można kupić w bardzo korzystnych cenach. Ponadto ich dostępność jest również bardzo duża i nie ma żadnego problemu ze znalezieniem zarówno części oryginalnych jak i zamienników - nowych bądź używanych.


Przeliczaj kilowaty na konie mechaniczne i odwrotnie - zobacz kalkulator mocy silnika i sprawdź ile koni ma Twój samochód