Wróć | Sprzedawacz.pl » Blog

Sprzedawacz.pl - Blog - strona: 1

Rejestracja samochodu używanego, czyli mini poradnik jak zarejestrować auto!
Podejrzewam, że właśnie stałeś się szczęśliwym posiadaczem samochodu i przyszedł czas na jego rejestrację. Z poniższego artykułu dowiesz się co, krok po kroku, musisz zrobić by zarejestrować auto. Dowiesz się jakie dokumenty są wymagane, ile trwa oraz ile kosztuje przerejestrowanie pojazdu. Sprawdzisz również ile masz czasu na zgłoszenie zmiany właściciela w wydziale komunikacji.

Data publikacji: 2020-01-09, Dział: Blog Motoryzacja

Czym jest zdrowy lifestyle? 5 ważnych porad
Zdrowy styl życia z roku na rok zyskuje nowych zwolenników. Odpowiednio zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i rezygnacja z używek to tylko kilka założeń zdrowego life'stylu. Czym jest zdrowy lifestyle? Przedstawiamy 5 ważnych porad, które pomogą prowadzić Ci zdrowy tryb życia.

Data publikacji: 2020-01-09, Dział: Blog Zdrowie i uroda

Umowa darowizny samochodu - gotowy wzór PDF i DOC
Z umową darowizny samochodu mamy najczęściej do czynienia w sytuacji, gdy samochód jest przekazywany pomiędzy członkami rodziny. Rzadziej korzystają z niej osoby niespokrewnione - choć prawnie nie jest narzucone kto i co, może komu darować. Jeśli chcesz tylko pobrać gotowy wzór umowy darowizny możesz to zrobić od razu poniżej. Zapraszamy jednak również do zapoznania się z umówieniem umowy oraz podatku od darowizny.

Data publikacji: 2020-01-08, Dział: Blog Motoryzacja

Nawozy Kava - idealny prezent dla miłośnika ogrodnictwa
Wybierając odpowiedni prezent dla solenizanta, warto kierować się jego zainteresowaniami i fascynacjami. Ogrodnictwo jest dziedziną, która zbiera coraz większe grono miłośników zieleni i pielęgnacji roślin, jednak dla zwykłego laika może wydawać się nieco skomplikowana. Czy nawozy naturalne Kava mogą być odpowiednim i praktycznym prezentem, dla zapalonego ogrodnika?

Data publikacji: 2020-01-07, Dział: Blog Dom i ogród

Uniwersalna umowa kupna sprzedaży - do pobrania PDF oraz DOC
Zwykle umowę kupna sprzedaży stosujemy tylko przy zakupie samochodu lub motocykla. Warto jednak o niej pomyśleć, również, gdy kupujemy sprzęt o wartości kilkuset lub kilku tysięcy złotych i zależy nam na tym by się zabezpieczyć lub chcemy mieć na piśmie co dokładnie, w jakim stanie i za ile zostało kupione.

Data publikacji: 2020-01-02, Dział: Blog Elektronika

Najpopularniejsze sposoby zarabiania w internecie
Spędzasz długie godziny przy komputerze? Zastanawiasz się, jak produktywnie wykorzystać ten czas? Poznaj najpopularniejsze sposoby zarabiania online i sprawdź, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Data publikacji: 2019-12-31, Dział: Blog Praca

Styl skandynawski kocha sofy!
Skandynawski styl urządzania wnętrz urzekł nas niemal od pierwszej chwili prostotą, harmonią i uniwersalnością. Dzięki niemu zarówno mikroskopijne, jak i wielkie mieszkania stają się przytulne i funkcjonalne jednocześnie. Zachwycił nas także różnorodnością, pozwalającą na unikalne aranżacje. Urządzając salon w stylu skandynawskim, warto pamiętać, że o efekcie decyduje… królowa sofa.

Data publikacji: 2019-12-24, Dział: Blog Dom i ogród

Jak wymienić uszczelki w drzwiach przed zimą?
Przez drzwi zewnętrzne budynku ucieka dużo ciepła. Aby zminimalizować jego utratę, warto pamiętać o założeniu uszczelek w drzwiach. Jak to zrobić?

Data publikacji: 2019-12-23, Dział: Blog Dom i ogród

Mała kuchnia? Postaw na meble kuchenne na wymiar!
Gdy kuchnia ma niewielkie wymiary, dobór gotowych mebli kuchennych nie zawsze jest wtedy możliwy. Rozwiązanie to kuchnia na wymiar!

Data publikacji: 2019-12-22, Dział: Blog Dom i ogród

Terapia w komorze hiperbarycznej - kiedy warto z niej skorzystać?
Komory hiperbaryczne coraz częściej stosowane są w prowadzeniu specjalistycznych terapii różnych schorzeń. Kiedy warto z nich skorzystać?

Data publikacji: 2019-12-21, Dział: Blog Zdrowie i uroda


Strona: 1 2 3 ... 39