Wróć | Sprzedawacz.pl » Blog »

Dom i ogród - Blog - strona: 1

Nawozy Kava - idealny prezent dla miłośnika ogrodnictwa
Wybierając odpowiedni prezent dla solenizanta, warto kierować się jego zainteresowaniami i fascynacjami. Ogrodnictwo jest dziedziną, która zbiera coraz większe grono miłośników zieleni i pielęgnacji roślin, jednak dla zwykłego laika może wydawać się nieco skomplikowana. Czy nawozy naturalne Kava mogą być odpowiednim i praktycznym prezentem, dla zapalonego ogrodnika?

Data publikacji: 2020-01-07, Dział: Blog Dom i ogród

Styl skandynawski kocha sofy!
Skandynawski styl urządzania wnętrz urzekł nas niemal od pierwszej chwili prostotą, harmonią i uniwersalnością. Dzięki niemu zarówno mikroskopijne, jak i wielkie mieszkania stają się przytulne i funkcjonalne jednocześnie. Zachwycił nas także różnorodnością, pozwalającą na unikalne aranżacje. Urządzając salon w stylu skandynawskim, warto pamiętać, że o efekcie decyduje… królowa sofa.

Data publikacji: 2019-12-24, Dział: Blog Dom i ogród

Jak wymienić uszczelki w drzwiach przed zimą?
Przez drzwi zewnętrzne budynku ucieka dużo ciepła. Aby zminimalizować jego utratę, warto pamiętać o założeniu uszczelek w drzwiach. Jak to zrobić?

Data publikacji: 2019-12-23, Dział: Blog Dom i ogród

Mała kuchnia? Postaw na meble kuchenne na wymiar!
Gdy kuchnia ma niewielkie wymiary, dobór gotowych mebli kuchennych nie zawsze jest wtedy możliwy. Rozwiązanie to kuchnia na wymiar!

Data publikacji: 2019-12-22, Dział: Blog Dom i ogród

Kowalstwo artystyczne - niebanalne wyposażenie do domu i ogrodu!
Kute ręcznie bramy, a może balustrady? Dzięki technice kowalstwa artystycznego stworzyć można wiele zachwycających konstrukcji!

Data publikacji: 2019-12-18, Dział: Blog Dom i ogród

Zima to czas na sen dla roślin, ale nie dla ogrodnika
Każda jesień się kończy i nastaje zima. Nie jest ona mile widziana zarówno przez ludzi i zwierzęta, jak również przez rośliny. Na skutek dużych wahań temperatur rośliny ogrodowe nie mają łatwego życia. W dzień ogrzewają je promienie słoneczne, a nocą muszą zmagać się z dużym spadkiem temperatury.

Data publikacji: 2019-12-18, Dział: Blog Dom i ogród

Jak dbać o rośliny doniczkowe zimą?
Mogłoby się wydawać, że rośliny doniczkowe nawet w okresie zimowym nie mają powodów do narzekania. Znajdują się w ciepłych pomieszczeniach, więc w przeciwieństwie do roślin ogrodowych, mogą egzystować przez cały rok. Okazuje się jednak, że zima jest niekorzystnym okresem także dla roślin pokojowych.

Data publikacji: 2019-12-17, Dział: Blog Dom i ogród

Jak odnowić stół drewniany?
Stół drewniany jest produktem, który odpowiednio traktowany daje w zamian niepowtarzalny design we wnętrzu. Zasadne zatem jest pytanie: jak odnowić stół drewniany? Nie jest tajemnicą, że każde drewno ma tę zaletę, że można je poddawać konserwacji, renowacji i odświeżać jego wygląd. Z artykułu dowiesz się w jaki sposób ze starego drewnianego stołu, który stracił dawny blask, uzyskać piękny mebel, z którego będzie korzystać z przyjemnością Twoja rodzina. Pokażę Ci krok po kroku, jak odnowić stół drewniany i cieszyć się jego wyglądem przez kolejne lata.

Data publikacji: 2019-12-13, Dział: Blog Dom i ogród

Ława do salonu - jaką wybrać?
Choć w przestrzeni salonowej coraz większą popularnością cieszą się minimalistyczne stoliki kawowe, to ławy do salonu ze względu na swoją funkcjonalność, komfort eksploatacji oraz estetykę wciąż pozostają numerem jeden większości osób aranżujących wnętrza. Sprawdź, co zaoferują Ci nowoczesne ławy do salonu oraz jakie z nich warto wybrać.

Data publikacji: 2019-11-28, Dział: Blog Dom i ogród

Montaż wykładziny - Dlaczego warto powierzyć to zadanie fachowcom?
Planujesz montaż wykładziny w swoim biurze lub hotelu? Sprawdź dlaczego warto powierzyć to zadanie fachowcom!

Data publikacji: 2019-11-28, Dział: Blog Dom i ogród


Strona: 1 2 3 ... 9