Partnerzy i serwisy współpracujące

Współpracujemy!

Serwis Sprzedawacz.pl współpracuje z wieloma firmami w zakresie publikacji ogłoszeń i ich promocji. Poniżej informacje o wybranych Partnerach.

Partnerzy prasowi

W zakresie publikacji ogłoszeń współpracujemy z gazetą Baza Ogłoszeń. Obejmujące ona zasięgiem województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie (część), lubelskie (część), łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie. Czasopismo dostępne jest w kioskach i punktach sprzedaży prasy. Od września 2019 w gazecie pojawiają się wybrane, najświeższe, ogłoszenia ze Sprzedawacza.

Automatyzacja dodawania ogłoszeń

Nieruchomości

Część ogłoszeń nieruchomości pochodzących od biur nieruchomości trafia do serwisu wprost z oprogramowania:
Asari, Esti CRM, Galactica Virgo oraz OMI. Jeśli prowadzisz biuro nieruchomości w dowolnej mijscowości i korzysytasz z wspomnianego oprogramowania zapraszamy do nawiązania współpracy. Informacje o uruchomieniu eksportu ofert znajdziesz tutaj.

W zakresie nieruchomości współpracujemy z serwisami dodającymi oferty w wielu serwisach jednocześnie:
OdWlasciciela.pl, dobrzesprzedam.pl, PrywatnaOferta.pl, 120Portali.pl.

Motoryzacja

Część, zawsze aktualnych, ogłoszeń motoryzacyjnych spływa do nas bezpośrednio z serwisu INTER.CAR.

Płatności

Bezpieczne płatności w serwisie zapewnia dotpay.pl

Przyjmowanie ogłoszeń papierowych

Na terenie Wrocławia współpracujemy z Panem Januszem Czubą w zakresie przyjmowania ogłoszeń metodą tradycyjną (formularz papierowy, wprowadzanie ogłoszeń, robienie zdjęć itp). Ogłoszenie można nadać m. in. na wrocławskiej giełdzie samochodowej.

Nawiązanie współpracy

Jeśli chcesz nawiazać współpracę z serwisem Sprzedawacz.pl zapraszamy do kontaktu: [email protected]. Jesteśmy otwarci na propozycje!