Partnerzy i serwisy współpracujące

Szukaj ogłoszeń

Współpracujemy!

Serwis Sprzedawacz.pl współpracuje z wieloma firmami w zakresie publikacji ogłoszeń i ich promocji. Poniżej informacje o wybranych Partnerach.

Partnerzy prasowi

W zakresie publikacji ogłoszeń współpracujemy z gazetą Baza Ogłoszeń. Obejmujące ona zasięgiem województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie (część), lubelskie (część), łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie. Czasopismo dostępne jest w kioskach i punktach sprzedaży prasy. Od września 2019 w gazecie pojawiają się wybrane, najświeższe, ogłoszenia ze Sprzedawacza.

Automatyzacja dodawania ogłoszeń

Nieruchomości

Część ogłoszeń nieruchomości pochodzących od biur nieruchomości trafia do serwisu wprost z oprogramowania:
Asari, Esti CRM, Galactica Virgo oraz OMI. Jeśli prowadzisz biuro nieruchomości w dowolnej mijscowości i korzysytasz z wspomnianego oprogramowania zapraszamy do nawiązania współpracy. Informacje o uruchomieniu eksportu ofert znajdziesz tutaj.

W zakresie nieruchomości współpracujemy z serwisami dodającymi oferty w wielu serwisach jednocześnie:
OdWlasciciela.pl, dobrzesprzedam.pl, PrywatnaOferta.pl, 120Portali.pl.

Motoryzacja

Część, zawsze aktualnych, ogłoszeń motoryzacyjnych spływa do nas z systemu Akol.pl.

Płatności

Bezpieczne płatności w serwisie zapewnia dotpay.pl

Przyjmowanie ogłoszeń papierowych

Na terenie Wrocławia współpracujemy z Panem Januszem Czubą w zakresie przyjmowania ogłoszeń metodą tradycyjną (formularz papierowy, wprowadzanie ogłoszeń, robienie zdjęć itp). Ogłoszenie można nadać m. in. na wrocławskiej giełdzie samochodowej.

Nawiązanie współpracy

Jeśli chcesz nawiazać współpracę z serwisem Sprzedawacz.pl zapraszamy do kontaktu: [email protected]. Jesteśmy otwarci na propozycje!

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij