Cennik ogłoszeń

Szukaj ogłoszeń

Ile kosztuje dodanie ogłoszenia?

W większości kategorii dodwanie ogłoszeń jest bezpłatne - tj. cena dodania ogłoszenia wynosi dokładnie 0.00 zł. Wyjątek stanowią niektóre kategorię dedykowane firmom (Parca, część usług) gdzie koszt dodania ogłoszenia wynosi 1.99. Cała reszta jest bezpłatna! Mówiąc dokładniej w serwisie Sprzedawacz.pl praktycznie nie pobieramy opłat za dodawanie standardowych ogłoszeń. Nie ważne czy chesz dodać jedno ogłoszenie czy będą ich dziesiątki czy setki. Podstawowe ogłoszenie poza wymienionymu zawsze dodasz bezpłatnie. Bez opłat dostepne są również takie kategorie jak motoryzacja, nieruchomości w których za publikację, obecnie, większość serwisów pobiera opłaty.

Bezpłatnie możesz skorzystać z mechanizmów integracji i rozpocząć eksport ofert ze wspieranych systemów. Do każdej oferty możesz dodać bezpłatnie 8 zdjęć! Jeśli chcesz automatycznie eksportować ogłoszenia z większą ilością zdjęć skontaktuj się z nami a zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

Uwaga! Nie można dodawać duplikatów, w tym tej samej treści ogłoszenia w innym mieście. Jeśli chcesz dotrzeć do wielu miast w okolicy skorzystaj z opcji rozszerzenia lokalizacji.

Jak mogę promować swoje ogłoszenie i ile to kosztuje?

Jeśli zależy Ci na szybszym pozyskaniu pracownika lub dotarciu do szerszego grona odbiorców i tym samym szybszej sprzedaży lub wynajmie - wtedy promowanie ogłoszenia będzie czymś idealnym dla Ciebie. Udostępniamy dwa podstawowe mechanizmy promocji oraz ich MIX, który daje niesamowite rezulaty. Cena jest zależna od tego co wybierzesz. Poza standardową promocją udostępniamy również opcję podbicia ogłoszenia, która przywraca ogłoszenie na pierwszą stronę ofert. Szczegóły poniżej.

Wyróżnienie ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione oznaczone są widoczną turkusową ramką oraz napisem POLECAMY. Oferty wyróżnione wyświetlane są rotacyjne nad standardową listą ogłoszeń w kategorii lub w wybranej lokalizacji. Koszt wyróżniania zależy od konkretnej kategorii. Wyróżnienie przez 7 dni dostępne jest w cenie od 3.99 do 14.99 zł. Oferty wyróżnione na 21 dni są dodatkowo, rotacyjnie, widoczne na stronie głównej. Cena wyróżnienia na 21 jest dwukrotnie wyższa niż promocji 7 dniowej. Wybierając dłuższy okres płacisz tylko za 14 dni, a Twoje ogłoszenie jest promowane przez 21 dni. W efekcie tydzień wyróżnienia dostajesz GRATIS!

Rozszerzona lokalizacja

To usługa, która została zaprojektowana specjalnie dla osób, którym zależy na dotarciu do szerokiego grona odbiorców z wybranego województwa lub całej Polski. Rozszerzając lokalizację na wybrane województwo lub całą Polskę sprawiamy, że nawet gdy ktoś ograniczy wyniki wyszukiwania do wybranej miejscowośći to zobaczy tam Twoje ogłoszenie. Oferty, dla których wybrano Całą Polskę prezentowane są w każdej miejscowośći. Jeśli wybrano województwo, oferta będzie prezentowana w każdej miejscowości z tego województwa. Cena usługi rozszerzenia jest zależna od wybranej kategorii. Ponieważ nieruchomości nie zmianiają swojego położenia dla nich ta opcja promocji nie jest dostępna :)

Wyróżnienie ogłoszenia z rozszerzoną lokalizacją

To najbardziej ogniste połączenie jakie możesz sobie wyobrazić. Nie dość, że ogłoszenia takie wyświetlają się rotacyjnie powyżej listy standardowych ogłoszeń i są wyróżnione ramką wraz z etykietką POLECAMY, to jeszcze wyświetlają się we wszstkich miejscowośćiach z wybranego województwa lub w całej Polsce. Gdy zależy Ci na największym zasięgu ogłoszenia koniecznie skorzystaj z synergii jaką daje ta opcja! Ceny poszczególnych opcji zależą od kategorii, zasięgu oferty (województwo/cała Polska) oraz czasu trwania wyróżnienia. Sprawdzisz je dodając ogłoszenie.

Podbicie ogłoszenia

Zaraz po dodaniu Twoje ogłoszenie pojawia się na samym początku listy ogłoszeń. Z każdym dniem jest ono jednak dalej i dalej - ponieważ co chwilę dodają się kolejne oferty. Usługa podbicia ogłoszenia pozawala, za nieduże pieniądze, podbić ofertę na początek listy ogłoszeń. Oferty na pierwszych stronach notują znacznie wiecej odsłon niż te z dalszych stron wyników. Cena podbicia w zależności od kategorii wynosi tylko od 2 do 4 zł.

ODBIERZ NAWET 50 zł NA WYRÓŻNIENIA

1. Załóż konto na Sprzedawaczu i aktywuj je

2. Zaloguj się, skorzystaj z pakietu i zyskaj dodatkowe punkty na wyróżnienia

3. Dodaj ogłoszenie i wyróżnij je za pomocą otrzymanych punktów!

Zobacz dostępne pakiety

Dodawanie ogłoszenia

Przejdź do formularza i dodaj bezpłatnie ogłoszenie. Dodając je, zdecyduj czy wyróżnienie lub rozszerzenie lokalizacji jest tym czego potrzebujesz!