Dodaj ogłoszenie

Prowadzisz serwis lokalny, tematycznego bloga, serwis dla pasjonatów lub inną stronę internetową, która ma wiernych użytkowników i tworzy społeczność? Czy myślałeś o tym by mieć na niej sekcję ogłoszeń? To zwykle wymaga dużo zachodu, programowania, kosztów i pracy z moderacją ofert. Druga rzecz to faktyczna skuteczność dla wystawiających oferty. Czy gdyby była możliwość, że ktoś da Ci gotowe rozwiązanie to zainteresowałbyś się tematem?

Co daje Sprzedawacz API ENGINE?

Sprzedawacz API ENGINE pozwala na łatwą i szybką instalację modułu ogłoszeniowego na niemal dowolnej stronie internetowej. Dopasowujemy się do Twojego szablonu i w miejscu gdzie standardowo wyświetlasz treść podstrony osadzimy cały moduł ogłoszeń. Zaczynasz od razu z ogłoszeniami z wybranej kategorii lub z danego regionu. Poziom skomplikowania interfejsu oraz głębokość kategorii ustawiamy za pomocą jednego pliku konfiguracyjnego. Wszystkie ogłoszenia i zdjęcia przechowywane są u nas. Twoi użytkownicy docierają ze swoimi ofertami nie tylko przez Twoją stronę, ale również przez serwis Sprzedawacz.pl oraz całą sieć Partnerską, którą rozwijamy.

Uruchamiając ogłoszenia w oparciu o API ENGINE na Twojej stronia pojawi się, żyjąca sekcja ogłoszeń, która rozszerzy zawartość i zwiększy wartość Twojej strony. Wydłuży czas wizyt, zwiększy przychody z reklam oraz pozwoli na dodatkowe zarobki związane ze sprzedażą ogłoszeń promowanych na Sprzedawacz.pl. Dzielimy się przychodem z wyróżnień z naszymi Partnerami.

Trudno zatem powiedzieć, że jest to bezpłatny skrypt ogłoszeń, bo jeśli masz dobrą stronę internetową to jego zastosowanie będzi płacić Tobie!

Jak to działa?

API ENGINE jest opracowanym przez nas rozwiązaniem, które w elegancki sposób obudowuje klaczyne rozwiązania bazujące na API (interfejs programistyczny aplikacji). Dzięki Sprzedawacz API ENGINE sekcję ogłoszeń do Twojego serwisu jesteśmy w stanie wdrożyć w dosłownie kilka dni - uwzględniając ustalenia!.

Wymagania sprzętowe

Jedyne, co musisz posiadać to serwer wspierający PHP, na którym do wybranego folderu (np. ogloszenia) wgrasz kilka dostarczonych przez nas plików. Pliki te automatycznie wygenerują sekcję ogłoszeń i będą komunikować się z API Sprzedawacz.pl, by dostarczać treści zgdone z ustawieniami dla Twojego serwisu. Nie wymagamy dostępu do Twojego serwera, ani bazy danych. Wszystko możemy przygotować, a ty tylko wgrasz gotowe pliki na serwer i podlinkujesz sekcję ogłoszeń.

Co z pozycjonowaniem, czyli SEO?

API ENGINE pobiera treści ze Sprzedawacza po stronie Twojego serwera (server side connection). Oznacza to, że od strony technicznej wygląda to tak, jakby treść pochodziała bezpośrednio z Twojej strony internetowej. Przy okazcji pobierasz malutki fragment tego, co jest na Sprzedawaczu i prezentujesz to w inny sposób, dzięki czemu trudno nazwać to duplikatem treści.

Technikalia dla Geeków

Jeśli masz w swoim zespole SEOwca, to po spojrzeniu na ten zrzut z konsoli przeglądarki stwierdzi, że wszystko się dzieje w Twojej domenie. Dokładnie tak jest. Twój serwer komunikuje się z naszym API i zwróci wynik przeglądarce tak jakby pobrał dane z Twojej lokalnej bazy danych. Dla przeglądarki oglądającego to, co dzieje się pod spodem jest niewidoczne.

Jak użytkownicy dodają ogłoszenia?

Ogłoszenia dodawane są bezpośrednio w serwisie Sprzedawacz.pl, a następnie po moderacji, poprzez API są ponownie transferowane na Twoją stronę. Strona dodwania ogłoszeń posiada również Twoje logo oraz informacje, które chcesz przekazać swoim użytkownikom. Zarządzanie ogłoszeniami odbywa się z poziomu panelu dostępnego na Sprzedawacz.pl. Dzięki temu nie musisz tworzyć żadnych programistycznych elementów by wszystko działało poprawnie. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest to, że nie musisz się przejmować infrastrukturą czy moderacją ogłoszeń. To zapewniamy my.

Dlaczego warto skorzystać z API ENGINE?

1. Podzielimy się z Tobą przychodem ze sprzedaży wyróżnień, podbić oraz dodań w płatnych kategoriach - w przypadku osób, które trafią z Twojej strony na Sprzedawacz.pl. Jeśli użutkownik zarejestruje się, ale ogłoszenie wyróżni za kilka miesięcy to również Ci za to zapłacimy. Użytkownik będzie przypisany do Ciebie przez cały okres współpracy.

2. Dostarczamy nową treść na Twoją stronę, która będzie indeksować się w wyszukiwarkach i zwięszać ruch w Twojej domenie. Ogłoszenia to treść, która angażuje i zachęca użytkowników do powrotu i dalszych interakcji.

3. Więcej treśći i większe zaangażowanie to dłuższe wizyty i większe dochody reklam - oraz lepszy punkt do negocjacji z reklamodawcami.

4. Nie musisz kodować, ani kupować skryptów. Wgrywasz kilka plików do katalogu i od razu masz u siebie ogłoszenia!

5. Jeśli prowadzisz serwis lokalny to będziesz promowany przez nas jako lokalny partner w kategoriach z danego regionu.

Jak zacząć współpracę?

Jeśli chcesz nawiązać współpracę napisz bezpośrednio na adres [email protected] Napisz kilka słów o tym jaki serwis reprezentujesz, jaki macie ruch oraz jakiego rodzaju ogłoszenia chielibyście mieć u siebie. Czy będą to ogłoszenia z np. z jakiegoś miasta czy powiatu czy raczej coś z konkretnego działu. Nie zapomnij o podaniu numeru telefonu. Szybciej będzie nam temat przedyskutować niż wymieniać maile. Zapraszamy do współpracy!