Dodaj ogłoszenie

Ładowanie ofert - Integracje i import ofert z programów, plików XML i stron WWW

Prowadzisz firmę posiadającą wiele różnych ofert, które chcesz wystawić? Uruchom import automatyczny. Możemy zaczytać dane sklepów internetowych wspierających eksport ofert w formacie XML lub poprzez zaczytywanie danych wprost ze strony internetowej!. Usługa ta jest znacznie bardziej opłacalna niż ręczne wprowadzanie setek ogłoszeń! W przypadku niektórych integracji umożliwiamy darmowy eksport ofert z wybranych programów. Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie.

Zaczytywanie ogłoszeń dla dealerów i komisów samochodowych

Wspierane oprogramowanie dla dealerów i komisów

AKoL.pl

Jeśli korzystasz z programu AKoL możesz łatwo włączyć eskport ogłoszeń do serwisu Sprzedawacz.pl. Eksport z systemu AKoL jest bezpłatny.

Jak uruchomić eksport z systemu AKoL w 3 krokach?
  1. W górnym menu należy wybrać: ‘Konfiguracja’ -> ‘Konfiguracja eksportów’.
    -> Otworzy się strona ze spisem portali.
  2. Na liście portali należy odszukać portal Sprzedawacz.pl i kliknąć napis Sprzedawacz.pl lub ikonę ołówka
    -> Otworzy się strona z formularzem konfiguracji portalu Sprzedawacz.pl
  3. Pole ‘aktywny’ należy ustawić na ‘Tak’ i zatwierdzić przyciskiem [Zapisz]

Brak progamu to nie przeszkoda w imporcie

W przypadku samochodów i motocykli umożliwiamy uruchomienie automatycznego zaczytawania ogłoszeń z plików XML lub bezpośrednio ze strony internetowej dealera / komisu. Zaczytywanie danych konfigurowane jest przez naszych programistów. Wszystkie oferty odświeżane są raz na 24h (lub częściej). Każda oferta dobierana jest do potrzeb klienta.

Jeśli chcesz skorzystać z mechanizmu zautomatyzowanego ładowania ofert skontaktuj się z nami. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania usługi. O ewentualnych kosztach, możliwośćiach promocji itp. będziemy rozmawiać dopiero kiedy będziemy wiedzieć jaki ruch możemy dla Ciebie wygenerować. Cena zależy od wielu parametrów ogłoszeń, które ustalamy indywidualnie podczas rozmowy - kluczowe jest jednak to, że płacisz tylko za konkretną wartość, którą możemy Ci dać!

Jeśli zależy Ci na skutecznej sprzedaży możemy przygotować dla Ciebie dedykowany sposób promocji ofert - wycenę działań realizujemy indywidualnie. Co ważne jesteśmy pewni tego co robimy - dlatego dopuszczamy również rozliczenia za efekt np. Lead telefoniczny lub wysłanie wiadomości. Istniejej również możliwość rozliczeń w modelu CPC - przejście z ogłoszenia na stronę dealera / komisu.

Jeśli korzystasz z aplikacji do obsługi komisów lub delaerów skontaktuj się z producentem oprogramowania i zgłoś potrzebę eksportu do serwisu Sprzedawacz.pl. Jesteśmy przygotowani na współpracę z każdym formatem danych.

Zaczytywanie ogłoszeń ze sklepów internetowych / agencji pracy

Pliki XML w formacie Ceneo i Nokaut

Jeśli prowadzisz sklep internetowy wspierający eksport ofert w postaci plików XML w standardzie Nokaut lub Ceneo możesz się z nami bardzo łatwo zintegrować. W panelu Sprzedawacz BUSINESS bez problemu sam skonfigurujesz zaczytywanie ogłoszeń. Wskażesz kategorie i w kilka minut przygotujesz eksport produktów na Sprzedawacza.

Jak to działa?

Zamiast dużo się rozpisywać zapraszamy do wypróbowania narzędzia. Rozwiązanie możesz bezpłatnie przetestować na ustalonej liczbie produktów. W skrócie wygląda to tak, że ładujesz cały plik i sam wybierasz jakie produkty z niego opublikować na Sprzedawaczu! Zależy nam na tym, byś zobaczył efekty - dlatego nie ładujemy losowych produktów. Sam wybierasz, bo sam wiesz najlepiej, co dobrze się sprzedaje w Twoim sklepie.

Integracja bez plików XML

Jeśli Twoja strona nie umożliwia exportu danych w powyższych formatach możemy zaczytać plik XML w dowolnym standardzie lub odczytywać dane bezpośrednio z Twojej strony internetowej Różnica polega na tym, że wtedy konfiguracja jest po naszej stronie i nie na wszystko będziesz mieć tak duży wpływ jak w integracji z plikami w standardzie Ceneo lub Nokaut.

Najważniejsze korzyści

1. Poprzez bezpośredni link do produktu w Twoim sklepie uzyskasz nie tylko wysoki współczynnik konwersji, ale również łatwo zweryfikujesz, które transakcje miały swój początek na Sprzedawaczu.

2. Dzięki automatycznej aktualizacji danych, nie będziesz się musiał troszczyć o to, by znikneło u nas to, czego już nie masz w ofercie. Ceny produktów będą również automatycznie aktualizowane.

3. Twoje ogłoszenia będą odświeżały się automatycznie - nie będziesz musiał ich ręcznie podbijać co 45 dni.

4. Jeśli Twój produkt z logicznych powodów ma trafić do więcej niż jednej kategorii możesz wskazać dla niego więcej kategorii! (Opcja zwielokrotnienia jest dostępna w panelu Sprzedawacz BUSINESS )

Jak zacząć wspłpracę?

Załóż konto na Sprzedawaczu, zaloguj się na nie i uzupełnij dane firmy. Następnie skontaktuj się z nami w celu utworzenia konta, na którym sprawdzisz jak działa Sprzedawacz BUSINESS.

Zaczytywanie ofert nieruchomości

Jeśli prowadzisz biuro nieruchomości możesz eksportować ogłoszenia do serwisu Sprzedawacz.pl. W przypadku nieruchomości eksport ofert jest bajecznie prosty. Dostajesz od nas dane do eksportu, wprowadzasz je w programie z którego korzystasz i oferty zaczytują i aktualizują się w pełni automatycznie.

Wspierane oprogramowanie dla biur nieruchomości

ASARI

ASARI

Esti CRM

ESTI CRM

Galactica Virgo

Galactica Virgo

IMO

IMO

MediaRent

mediaRent

Eksport ogłoszeń nieruchomości - Ile to kosztuje?

Nie pobieramy opłat za uruchomienie automatycznego ładowania ogłoszeń nieruchomości ze wspieranego oprogramowania. Publikacja standardowych ogłoszeń jest bezpłatna.

Korzystasz z innych programów lub masz tylko stronę internetową i chcesz publikować dużo ogłoszeń?

Skontaktuj się z nami. Potrafimy zaczytać dane praktycznie z każdego formatu danych, który będzie dostępny przez Internet. Opisz dokładnie co robisz i czego potrzebujesz, a my zobaczymy jak to zrobić. Dedykowane rozwiązania są płatne, ale możemy zapewnić, że będą znacznie tańsze niż systematyczne, ręczne dodawanie i edytowanie ofert.

Jak rozpocząć eksport ogłoszeń?

1. Zarejestruj konto

Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzisz - w pierwszej kolejności zarejestruj się na Sprzedawaczu.

2. Wprowadź dane firmy

Po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki ustawienia > dane firmy i wprowadź podstawowe informacje o swojej działaności gospodarczej.

Wprowadź dane firmy

3. Napisz do nas, co chcesz eksportować

Kiedy masz już konto w systemie musimy przygotować je do zaczytywania konkretnego typu ofert. Napisz do nas wybierając odpowiedni temat:

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub email [email protected]. Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny podaj numer telefonu w wiadomości i naświetl temat w dwóch zdaniach. Oddzwonimy i ustalimy wszystkie szczegóły telefonicznie.