Szukaj

Kategorie

Ładowanie ofert - Integracje i import ofert z programów, plików XML i ston WWW

Prowadzisz firmę posiadającą wiele różnych ofert, które chcesz wystawić? Uruchom import automatyczny. Możemy zaczytać dane sklepów internetowych wspierających eksport ofert w formacie XML lub poprzez zaczytywanie danych wprost ze strony internetowej!. Usługa ta jest znacznie bardziej opłacalna niż ręczne wprowadzanie setek ogłoszeń! W przypadku biur nieruchomości umożliwiamy darmowy eksport ofert z wybranych programów. Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie.

Zaczytywanie ogłoszeń dla dealerów i komisów samochodowych

W przypadku samochodów i motocykli umożliwiamy uruchomienie automatycznego zaczytawania ogłoszeń z plików XML lub bezpośrednio ze strony internetowej dealera / komisu. Zaczytywanie danych konfigurowane jest przez naszych programistów. Wszystkie oferty odświeżane są raz na 24h (lub częściej). Każda oferta dobierana jest do potrzeb klienta.

Jeśli chcesz skorzystać z mechanizmu zautomatyzowanego ładowania ofert skontaktuj się z nami. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania usługi. O ewentualnych kosztach, możliwośćiach promocji itp. będziemy rozmawiać dopiero kiedy będziemy wiedzieć jaki ruch możemy dla Ciebie wygenerować. Cena zależy wielu parametrów ogłoszeń, które ustalamy indywidualnie podczas rozmowy - kluczowe jest jednak to, że płacisz tylko za konkretną wartość, którą możemy Ci dać!

Jeśli zależy Ci na skutecznej sprzedaży możemy przygotować dla Ciebie dedykowany sposób promocji ofert - wycenę działań realizujemy indywidualnie. Co ważne jesteśmy pewni tego co robimy - dlatego dopuszczamy również rozliczenia za efekt np. Lead telefoniczny lub wysłanie wiadomości. Istniejej również możliwość rozliczeń w modelu CPC - przejście z ogłoszenia na stronę dealera / komisu.

Jeśli korzystasz z aplikacji do obsługi komisów lub delaerów skontaktuj się z producentem oprogramowania i zgłoś potrzebę eksportu do serwisu Sprzedawacz.pl. Jesteśmy przygotowani na współpracę z każdym formatem danych.

Zaczytywanie ogłoszeń ze sklepów internetowych / agencji pracy

Jeśli prowadzisz sklep internetowy wspierający eksport ofert w postaci plików XML w standardzie NOKAUT lub CENEO możesz się z nami łatwo zintegrować. Jeśli Twoja strona nie umożliwia exportu danych w powyższych formatach możemy zaczytać plik XML w dowolnym standardzie lub odczytywać dane bezpośrednio z Twojej strony internetowej.

Co ważne, nie tylko opublikujemy Twoje produkty, ale także umożliwiamy dołączenie linku prowadzącego do każdej oferty na Twojej stronie. Dzięki temu uzyskujesz wysoki poziom konwersji - kupujący trafia wprost do produktu, który go interesuje!.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz zaintegrować swój sklep z serwisem Sprzedawacz.pl. Koszt uruchomienia usługi już od 29 zł netto miesięcznie. Cena zależy od ilości zaczytywanych ofert oraz innych parametrów, które ustalamy indywidualnie podczas rozmowy. Istnieje także możliwość rozliczenia w modelu CPC lub za Lead telefoniczny.

Wspierane oprogramowanie dla biur nieruchomości

Jeśli prowadzisz biuro nieruchomości możesz skorzystać bezpłatnie z eksportu wg standardu jednego z poniższych programów. Eksport ze wszystkich poniższych narzędzi do serwisu Sprzedawacz.pl jest bezpłatny.

ASARI - dla biur nieruchomości

ASARI

Od 8 lutego 2017 roku udostępniliśmy możliwość importu ofert z programu asariWEB.

Dla firm korzystających już z oprogramowania ASARI do rozpoczęcia eksportu ofert wstarczy tylko:
1. założyć konto na Sprzedawaczu
2. wprowadzić dane firmy
3. skontaktować się z nami w celu przedzielenia loginu i hasła potrzebnego do wpisania w aplikacji ASARI.

Esti CRM - dla biur nieruchomości

ESTI CRM

Od 18 czerwca 2019 roku udostępniliśmy możliwość importu ofert z programu Esti CRM. Aplikacja Esti CRM jest już domyślnie skonfigurowana do współpracy z naszym serwisem. Wystarczy tylko wpisać login i hasło.

W celu rozpoczęcia eksportu:
1. Załóż konto na Sprzedawaczu
2. wprowadzić dane firmy
3. skontaktuj się z nami w celu przedzielenia loginu i hasła potrzebnego do aplikacji - w treści zgłoszenia napisz, że chodzi o Esti CRM

Galactica Virgo - dla biur nieruchomości

Galactica Virgo

Od 29 czerwca 2018 roku udostępniliśmy możliwość importu ofert z programu Galactica Virgo.

Dla firm korzystających już z oprogramowania Galactica Virgo do rozpoczęcia eksportu ofert wstarczy tylko:
1. założyć konto na Sprzedawaczu
2. wprowadzić dane firmy
3. skontaktować się z nami w celu przedzielenia loginu i hasła potrzebnego do aplikacji (format daynch - oferty.net)

IMO - dla biur nieruchomości

IMO

Od 12 pażdziernika 2018 roku udostępniliśmy możliwość ładowania ofert z programu IMO.

Dla firm korzystających już z oprogramowania IMO do rozpoczęcia eksportu ofert wstarczy tylko:
1. założyć konto na Sprzedawaczu
2. wprowadzić dane firmy
3. skontaktować się z nami w celu przedzielenia loginu i hasła potrzebnego do aplikacji (format daynch - oferty.net)

mediaRent - dla biur nieruchomości

mediaRent

Od 1 sierpnia 2018 umozliwiliśmy eksport ogłoszeń z programu mediaRent. Do rozpoczęcia eksportu wystarczy:
1. założyć konto na Sprzedawaczu
2. wprowadzić dane firmy
3. skontaktować się z nami w celu przedzielenia loginu i hasła potrzebnego do wpisania w aplikacji mediaRent.

Eksport ogłoszeń nieruchomości - Ile to kosztuje?

Nie pobieramy opłat za uruchomienie automatycznego ładowania ogłoszeń nieruchomości ze wspieranego oprogramowania.

Zapraszamy do uruchomienia eksportu


Korzystasz z innych programów i chcesz publikować dużo ogłoszeń?

Skontaktuj się z nami. Potrafimy zaczytać dane praktycznie z każdego formatu danych, który będzie dostępny przez Internet. Opisz dokładnie co robisz i czego potrzebujesz, a my zobaczymy jak to zrobić. Dedykowane rozwiązania są płatne, ale możemy zapewnić, że będą znacznie tańsze niż systematyczne, ręczne dodawanie i edytowanie ofert.