Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA PŁOCK

Inne oferty w serwisie Sprzedawacz.pl

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Włocławek (pow. m. Włocławek w woj. kujawsko-pomorskim), ogłoszenia Sochaczew (pow. sochaczewski w woj. mazowieckim), ogłoszenia Kutno (pow. kutnowski w woj. łódzkim), ogłoszenia Lipno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim), ogłoszenia Gostynin (pow. gostyniński w woj. mazowieckim), ogłoszenia Gąbin (pow. płocki w woj. mazowieckim), ogłoszenia Łąck (pow. płocki w woj. mazowieckim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Jak ogarnąć swoje życie przed wyprowadzką z domu?!

Jak ogarnąć swoje życie przed wyprowadzką z domu?!

Jak często zdarza nam się w życiu przeprowadzka do innego miejsca? Najczęściej jest to raz, góra dwa razy w życiu. Oczywiście są osoby - zwłaszcza w d...

Data publikacji: 2018-10-08, Dział: Nieruchomości

Jak znaleźć dobrego najemcę mieszkania

Jak znaleźć dobrego najemcę mieszkania

Inwestycja w nieruchomości opłaca się szczególnie, jeżeli mieszkamy w większym mieście, w którym jest sporo studentów. Niestety nie ma zysku bez ryzyk...

Data publikacji: 2018-05-23, Dział: Nieruchomości


Szukasz mieszkania do wynajęcia w Płocku? Jesteś w idealnym miejscu. Poniżej znajdziesz najnowsze ogłoszenia mieszkań do wynajęcia dodane bezpośrednio przez właścicieli lub przez lokalne i ogólnopolskie biura nieruchomości.

Znajdziesz tu mieszkania w różnym standardzie i w rożnych dzielnicach Płocka. Zwykle mieszkania położone bliżej Śródmieścia i Starego miasta są droższe od tych usytuowanych bardziej na obrzeżach miasta. Na cenę wpływ ma również technologia w jakiej został wykonany budynek, w którym znajduje się mieszkanie, oraz to czy do lokalu jest przypisane miejsce parkingowe. Zdarza się, że w pełni wyposażone mieszkanie dwu-trzypokojowe w bloku z wielkiej płyty jest tańsze w wynajmie od kawalerki na Starym Mieście.

Jeśli posiadasz mieszkanie w Płocku i szukasz lokatora, zamieść darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu już dziś. Docieramy do tysięcy osób szukający nieruchomości na wynajem w całej Polsce.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?