Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości » Domy
Zakopane - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» ZakopaneSzukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


DOMY NA SPRZEDAŻ - OGŁOSZENIA - ZAKOPANE

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Nowy Targ (pow. nowotarski w woj. małopolskim), ogłoszenia Skawa (pow. nowotarski w woj. małopolskim), ogłoszenia Sidzina (pow. suski w woj. małopolskim), ogłoszenia Podegrodzie (pow. nowosądecki w woj. małopolskim), ogłoszenia Kościelisko (pow. tatrzański w woj. małopolskim), ogłoszenia Rabka-Zdrój (pow. nowotarski w woj. małopolskim), ogłoszenia Brzezna (pow. nowosądecki w woj. małopolskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Sprzedaż domu - jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia?

Sprzedaż domu - jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia?

Sprzedaż domu nie należy do czynności, które realizujemy często. W związku z powyższym większości osób prywatnych brakuje doświadczenia w dobrym przyg...

Data publikacji: 2018-02-24, Dział: Nieruchomości

Jak przygotować dom do sprzedaży?

Jak przygotować dom do sprzedaży?

Czy wiesz co wpływa na cenę i czas sprzedaży? Przed podjęciem decyzji o sprzedaży domu, pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, ile zajmie Ci to cza...

Data publikacji: 2017-07-07, Dział: Nieruchomości


Najnowsze oferty domów na sprzedaż w Zakopanem. Ogłoszenia bezpośrednio od właścicieli, jak i biur nieruchomości. Budynki tradycyjne z cegły, drewna i kamienia, jak i nowoczesne bryły, przeszklone i przestronne. Domy w samym centrum Zakopanego oraz i te położone na uboczu, za to z pięknym widokiem na góry.

Skorzystaj z górnych filtrów i znajdź dom dla siebie. Określ przedział cenowy, w jakim poszukujesz nieruchomości, powierzchnię domu, ilość pięter, wielkość i kształt działki, a także wybierz media, które są dla Ciebie kluczowe. Pamiętaj także, że opcja Dodatkowe zalety pozwoli Ci wyszukać tylko te ogłoszenia, które będą spełniały Twoje preferencje odnośnie balkonu, garażu, piwnicy, czy też strychu.

Nie zainteresowała Cię żadna oferta? Zobacz także ogłoszenia z domami na sprzedaż w okolicy Zakopanego.

A może sam posiadasz dom w Zakopanem i chciałbyś go sprzedać? Nie zwlekaj! Wystaw bezpłatne ogłoszenie na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?