Szukaj

Kategorie

Jak i gdzie kupić tani sprzęt IT poleasingowy na fakturę, czyli używane komputery i laptopy dla firm


Jak i gdzie kupić tani sprzęt IT poleasingowy na fakturę, czyli używane komputery i laptopy dla firm.


Ograniczona ilość gotówki, jaką możemy przeznaczyć na zakup sprzętu komputerowego, nie musi nam już dłużej stawać na drodze w uzyskaniu takiego komputera, czy laptopa, jakiego potrzebujemy. Komputery i laptopy poleasingowe są doskonałym pomysłem, jeśli chcemy nieco oszczędzić i jednocześnie otrzymać sprzęt z wysokiej półki cenowej.

Dlaczego warto zainwestować w biznesowe notebooki dla firm?

Na rynku ciągle pojawiają się nowe technologie, co sprawia, że ceny komputerów nie spadają, a wręcz wydają się z roku na rok odrobinę wyższe. Zakup komputera z górnej półki jest dla wielu osób sporym wyzwaniem dla ich budżetu, a dla niektórych zwyczajnie nawet niemożliwy. Odpowiedzią na potrzeby tego sektora odbiorców są komputery używane poleasingowe. Co to oznacza dla takiego kupującego? Sprzęt klasy biznes, czyli najwyższej jakości, który w sklepie kosztowałby znacznie więcej.


Czym wyróżniają się komputery klasy biznes? W zasadzie różnica jest widoczna we wszystkim. Od ich budowy i konstrukcji - która jest dokładniejsza i bardziej wytrzymała - przez oprogramowanie - które działa sprawniej - aż po systemy zabezpieczające urządzenie - które są zwyczajnie wyższej jakości. Za tą samą cenę - lub odrobinę więcej - możemy pozwolić sobie na zakup komputera znacznie lepszego, niż taki, który może nam zaoferować rynek komercyjny.

Czym jest w zasadzie leasing komputerów?

Leasing komputerów działa na podobnych zasadach jak ten samochodowych. Oznacza to, że leasingodowaca oferuje leasingobiorcy sprzęt komputerowy w zamian za comiesięczne raty. Jest to korzystne rozwiązanie zarówno od strony leasingodawcy, jak i leasingobiorcy. Ten pierwszy zyskuje sposób na sfinansowanie inwestycji, natomiast drugi nie musi inwestować dużych kwot w celu zakupu i użytkowania sprzętu potrzebnego do funkcjonowania jego firmy, a dodatkowo może raty leasingowe odliczyć od kosztów uzyskania przychodu.Komputery i laptopy poleasingowe są używane przez firmy przez okres najczęściej dwóch, trzech lat. Potem wymieniają go na nowy. Sprzęt taki jest sprzedawany po bardzo atrakcyjnych cenach. A o tym, jak konkurencyjna jest to oferta możemy sami przekonać się, porównując specyfikacje sprzętu poleasingowego z tym, jaki jest oferowany w sklepach z nowym sprzętem komputerowym.

Gdzie kupić sprzęt poleasingowy?

Możliwości do kupienia sprzętu poleasingowego mamy naprawdę wiele. Atrakcyjne oferty sprzedaży komputerów i laptopów znajdziemy na aukcjach internetowych, portalach ogłoszeniowych, a także indywidualnych stronach firmowych specjalizujących się w sprzedaży sprzętu poleasingowego np.[url=' http://biznesowekomputery.pl/'] BiznesoweKomputery.pl[/url]. Przy wyborze sprzedawcy warto jest zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które sprawią, że nie będziemy mieli wątpliwości co do źródła pochodzenia komputerów, jak i ich sprawności.


Sprzęt w sprzedaży poleasingowej powinien mieć dokładną specyfikację. Nie sugerujcie się wyborem jak najniższej ceny, jeśli chodzi o zakupy IT, to nie tak to tutaj funkcjonuje. Aby komputer spełniał nasze wymagania musimy sprawdzić, w jaki procesor jest wyposażony, jaką kartę graficzną, ile ma RAMu i jakiego rodzaju dysk twardy. Bardzo istotna jest również gwarancja. Serwisy sprzedaży sprzętu poleasingowego będą dawały co najmniej trzymiesięczną. Jednak im będzie ona dłuższa tym oczywiście lepiej dla nas.


Koniecznie zwróćmy uwagę również na jakim systemie operacyjnym komputer działa, a także jaka jest data produkcji komputera. Wybranie sprzętu, który był użytkowany dłużej niż 5 lat nie ma większego sensu.

Data publikacji: 2018-04-06, ostatnia zmiana: 2018-10-10IT Remarketing IT Remarketing
Artykuł przygotowany przez sklep IT REMARKETING specjalizujący się w serwisie i sprzedaży komputerów oraz laptopów używanych.

Może Cię zaintersować:

- Laptopy i komputery poleasingowe - jak wybrać?

- Jakie są najpopularniejsze kryptowaluty?

- Nie wyrzucaj pustego tonera!

- Oryginał czy zamiennik ? jaki tusz wybrać?


Spodobało Ci się?


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy tablet może zastąpić czytnik e-booków?
Czytniki e-booków nigdy nie zrobiły furory na rynku, a już na pewno nie osiągnęły skali sprzedaży satysfakcjonującej ich producentów. Eksperci rynku technologii mobilnych nie mają wątpliwości, że to głównie efekt popularności smartfonów i tabletów...

Data publikacji: 2018-09-17

Przyszłość smartfonów - jak rozwiną się urządzenia mobilne?
Jaka przyszłość czeka urządzenia mobilne? Jak będą wyglądały smartfony przyszłości? Co się zmieni, a co pozostanie takie samo? Sprawdź, jak rozwiną się smartfony, tablety i aplikacje.

Data publikacji: 2018-08-07

Jak wyczyścić przypalone żelazko?
Przypalona stopa żelazka to częsty problem. Istnieją jednak sposoby, by łatwo sobie z tym poradzić. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych informacji oraz wskazówek, w jaki sposób pozbyć się zabrudzeń z żelazka.

Data publikacji: 2018-08-05

Najlepsze drukarki 3D na rynku ? od domowych do profesjonalnych
Moda na drukarki 3D narodziła się dla powszechnego świata w 2013 roku. Od tego momentu niemal każdy sklep z urządzeniami RTV i AGD posiada w swoim asortymencie choćby jedną drukarkę 3D. Na rynku istnieje mnóstwo różnych sprzętów,...

Data publikacji: 2018-06-04