Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Elektronika
Elektronika Zobacz również:
» Komputery, laptopy i akcesoria
Komputery, laptopy i akcesoria Zobacz również:
» Komputery stacjonarne
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


KOMPUTERY STACJONARNE NA SPRZEDAŻ - OGŁOSZENIA


Znaleziono 9 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


Najnowsze ogłoszenia z komputerami stacjonarnymi z całej Polski. Oferty prywatne oraz sklepów komputerowych, jak i i komisów z komputerami używanymi na sprzedaż.

Znajdziesz tu zarówno komputery idealne do gry, nauki, standardowego zastosowania domowego, jak i te nadające się na serwery. Maszyny z nagrywarkami DVD i CD, z najnowszym oprogramowanie, jak i bez zainstalowanego środowiska, z profesionalnymi kartami dźwiękowymi i graficznymi, jak i te z kartami podstawowymi. Ponadto znajdziesz tu także komputery stacjonarne poleasingowe, które jakością dorównują najwyższej półce.

Znane firmy takie jak DELL, HP, lenovo, Toshiba, Asus, Samsung i wiele innych. Dodatkowo komputery używane składane samemu w domu i z parametrami niespotykanymi w standardowych modelach. Filtry umożliwią Ci natomiast znalezienie komputera o odpowiedniej ilości RAM’u i wielkości dysku.

Wciąż wahasz się pomiędzy komputerem stacjonarnym, a laptopem? Zobacz ogłoszenia z laptopami na sprzedaż. A może potrzebujesz dodatkowego monitora lub oprogramowania? Zobacz nasze oferty!

Wymieniasz swój komputer na nowy? A może składałeś go samemu i zostały Ci podzespoły i części, z których już nie korzystasz? Dodaj darmowe ogłoszenia na Sprzedawaczu i sprzedaj je!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?