STARSZY REFERENT W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W ŻNINIE/REFERAT UBE

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

STARSZY REFERENT W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W ŻNINIE/REFERAT UBEZPIECZEŃ
(NR 2408)

Zakres obowiązków
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających do referatu wniosków i korespondencji,
- prowadzenie ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu i zdrowotnemu,
- prowadzenie korespondencji związanej z zakresem zadań wykonywanych na stanowisku
pracy,
- opracowywanie decyzji z zakresu ubezpieczeń,
- prowadzenie rozliczeń z zakresu ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
- prowadzenie postępowań egzekucyjnych z zakresu ubezpieczenia społecznego i
zdrowotnego,
- opracowywanie wniosków o ulgi i umorzenia z tytułu składek na ubezpieczenia.

Warunki pracy:
Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym,
w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu
biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).
Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób
niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak windy. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób
niepełnosprawnych w KRUS, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej
oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, był wyższy niż 6%.

Planowana data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2024 r.
Wymagania konieczne:
- wymagane wykształcenie: minimum średnie, preferowane administracyjne, ekonomiczne,
- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,
- znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego,
- znajomość rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Unii Europejskiej) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE,
- umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,
- umiejętność sporządzania pism i notatek,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność,
- co najmniej roczny staż pracy w przypadku wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
kwota wynagrodzenia: 4.300 zł brutto/mc + dodatek stażowy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta:
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
Miejsce pracy: Szpitalna 20, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie lustracyjne/informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego o którym/której mowa w ustawie z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów,
- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE jeżeli zostały zawarte w złożonych w ofercie pracy dokumentach.

Uwagi dotyczące wymaganych dokumentów i oświadczeń:
- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie i oświadczenia pro.

Zobacz na mapie:
Żnin
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-08-30

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl