Bezpieczne zakupy na Sprzedawaczu z Trustap

Szukaj ogłoszeń
Dodaj ogłoszenie

Czym jest Trustap?

Trustap jest platformą płatniczą umożliwiającą Ci bezpieczne zakupy zarówno na odległość, jak i dokonywane z odbiorem osobistym. Trustap zabezpiecza Cię przed wyłudzeniami, oszustwami i malwersacjami ze strony nieznanych Ci osób. Wykorzystywana metoda płatności – Stripe zabezpiecza przekazywane pieniądze Kupującego, aż do momentu, gdy wszystkie pośrednie kroki akceptacji zostaną spełnione.

Zobacz jak działa Trustap

Warto zaznaczyć, że również okres składania reklamacji jest wliczony w cały proces, a co za tym idzie, masz możliwość odzyskania swoich pieniędzy, aż do momentu, gdy upewnisz się, że wszystko z zakupionym produktem jest zgodne ze specyfikacją. Po tym czasie, środki na koncie zostaną automatycznei uwolnione i trafią do Sprzedającego.

Trustap jest wyjątkowy, bardzo elastyczny, a także niedrogi. Transakcji za jego pośrednictwem dokonywać możesz między innymi z komputera stacjonarnego, laptopa, telefonu, czy też tabletu. Co ważne Trustap współpracuje ze Sprzedawaczem by zapewnić bezpieczne zakupy online!

Jak sprzedawać z Trustap?

Dodając ogłoszenia na Sprzedawacz.pl, upewnij się, że masz zaznaczoną opcję "Włącz Trustap". Dzięki temu, umożliwisz Kupującemu skorzystanie z bezpiecznych transakcji za pośrednictwem platformy Trustap.

Z chwilą, gdy zainteresowany Kupujący zdecyduje się na zakup Twojego produktu, zostanie wysłany do Ciebie mail z linkiem, który umożliwi Ci sfinalizowanie transakcji. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu się na swoje konto na www.trustap.com, zostaniesz przekierowany na stronę z informacją o dołączeniu do procesu finalizacji transakcji. Na tym etapie potwierdzisz również wszystkie szczegóły zamówienia.Wtedy też, proces finalizacji transakcji zostanie automatycznie przekierowany do Trustap.

Jak kupować z Trustap?

Każdy produkt wystawiony na Sprzedawacz.pl, który zostanie wyszczególniony z opcją "Kup z Trustap" umożliwi Ci dokonanie bezpiecznego zakupu za pośrednictwem platformy Trustap.

Decydując się na zakup wybranego produktu, wybierz opcję "Kup z Trustap", a automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę Trustap, na której zarejestrujesz się, lub zalogujesz na posiadane tam swoje konto użytkownika. Po zalogowaniu się do Trustap, upewnij się że wszystkie szczegóły transakcji są poprawne, a następnie rozpocznij proces finalizacji transakcji. Automatycznie wygenerowany zostanie link, który będziesz musiał przesłać Sprzedającemu. Z chwilą, gdy Sprzedający dołączy do procesu transakcji, otrzymasz o tym powiadomienie, a cały proces finalizacji transakcji zostanie skierowany do Trustap.

Bezpieczne zakupy online - krok po kroku

Przyjżyjmy się temu bliżej

Po skorzytaniu z opcji "Kup z Trustap" zarejestrowaniu się lub zalogowaniu się przesyłasz link Trustap do Sprzedającego i potwierdzasz szczegóły transakcji. Po przystąpieniu Sprzedającego do transakcji i potwierdzeniu dostepności produktu rozpoczynasz proces finalizacji zamówienia i wpłacasz pieniądze do wirtualnego sejfu Trustap.

Sprzedający przygotowuje paczkę do wysyłki. Pakuje produkt i realizuje wysyłkę z pomocą wybranej firmy spedycyjnej. Informacje o numerze listu przewozowego rejestrowane są w Trustap. Zamówiony produkt wyrusza w drogę do Klienta. Klient w dowolnym momencie może zweryfikować status przesyłki.

Po odebraniu przesyłki Klient ma 24 godziny na zweryfikowanie czy otrzymany produkt jest zgodny ze specyfikacją ogłoszenia. W razie ewentualnych niezgodności Klient może rozpocząć proces reklamacji. W przypadku reklamacji pieniądze dalej znajdują się w "wirtualnym sejfie" Trustap. Po wyjaśnieniu zostaną przekazane do Sprzedającego lub zwrócone Kupującemu.

Po 24 godzinach od dostarczenia produktu Trustap przekaże pieniądze Sprzedającemu. Oczywiście jeśli Kupujący nie wniesie uwag dotyczących niezgodności produktu. Uwolnienie środków z "wirtualnego sejfu" Trustap i przekazania ich Sprzedającemu kończy transakcję.