WÓZKI DZIECIĘCE UŻYWANE I NOWE


Szukaj

Kategorie

Znaleziono 21 ogłoszeń spełniających kryteria.

Strona: 1 2

20,00 zł
Lokalizacja: Gdynia, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
» Spacerowe » ogłoszenia Gdynia (pomorskie), 2019-04-13
110,00 zł
Lokalizacja: Olesno, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
» Spacerowe » ogłoszenia Olesno (opolskie), 2019-04-09
150,00 zł
Lokalizacja: Szczecin - Pomorzany, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
» Wielofunkcyjne » ogłoszenia Szczecin - Pomorzany (zachodniopomorskie), 2019-04-06
950,00 zł
Lokalizacja: Nowa Sól, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
100,00 zł
Lokalizacja: Olesno, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
» Spacerowe » ogłoszenia Olesno (opolskie), 2019-04-04
1 000,00 zł
Lokalizacja: Krosno, Stan: Nowy, Wystawiający: Osoba prywatna
55,00 zł
Lokalizacja: Olesno, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
» Spacerowe » ogłoszenia Olesno (opolskie), 2019-04-03
130,00 zł
Lokalizacja: Olesno, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
» Spacerowe » ogłoszenia Olesno (opolskie), 2019-04-03
600,00 zł
Lokalizacja: Wawelno, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
450,00 zł
Lokalizacja: Racibórz, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
550,00 zł
Lokalizacja: Gdynia - Pogórze, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna
» Wielofunkcyjne » ogłoszenia Gdynia - Pogórze (pomorskie), 2019-03-30
450,00 zł
Lokalizacja: Pszczółki, Stan: Używany, Wystawiający: Osoba prywatna

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

Strona: 1 2

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Wózki wielofunkcyjne - czy opłaca się je kupić i jakimi opcjami dysponują?
Zostając rodzicem maluszka, bierzemy na swoje barki zarówno wielkie szczęście, jak i odpowiedzialność. Wymaga to od każdej mamy i każdego ojca poświęc...

Data publikacji: 2018-02-02, Dział: Blog Dla dzieci


Powyżej znajdziesz najnowsze ogłoszenia sprzedaży wózków dziecięcych. W ofercie zarówno wózki nowe jak i używane. Ogłoszenia od osób prywatnych, komisów a także ze sklepów internetowych i lokalnych. Wiele nowych wózków możesz zamówić bezpośrednio na stronie sklepu internetowego i odebrać w dowolnym miejscu w Polsce. Produkty nowe oferowane przez sklepy dostępne są z gwarancją.

Jeśli szukasz wózków używanych, polecamy wyszukiwanie ofert wg. regionów lub miast. Zakupy lokalne produktów używanych są bezpieczniejsze. Możesz dokładnie sprawdzić stan wózka: zużycie kół, mocowania gondoli, ewentualne zniszczenia materiału, a także inne mechanizmy. Wybierając wózek używany dla dziecka warto wybrać produkt markowy. Wysoka jakość wykonania może decydować o naszym zadowoleniu z użytkowania. Szczególnie w przypadku konstrukcji wielofunkcyjnych i spacerowych, które zwykle są użytkowane dłużej niż gondolowe. Często wśród ogłoszeń pojawiają się również używane wózki dziecięce do oddania za darmo.

Podział ogłoszeń w zależności od typu wózka

Wózki spacerowe

W tym dziale znajdziesz różnego rodzaju lekkie wózki dla dzieci. Popularne spacerówki dostępne w wielu różnych odmianach. Począwszy od klasycznego wózka typu parasolka, który bez problemu zmieści się w każdym bagażniku, po większe, a zarazem bardziej wygodne, dla dziecka, konstrukcje - idealne na długie spacery. Lekki stelaż wózka to prawdziwe ułatwienie w podróży. Zobacz spacerówki używane i nowe

Wózki głębokie

Wózek głęboki to obowiązkowa pozycja w "garażu" rodzica każdego noworodka. Głęboki wózek idealnie sprawdzi się też jako mini łóżko podczas wyjścia do znajomych. Wysokie ścianki gondoli zapewniają bezpieczną pozycje dla dziecka, a większe koła wyeliminują wiele nierówności. Zobacz wózki głębokie

Wózki wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne wózki łączą w sobie zalety wózka głębokiego i spacerówki na jednym stelażu. Wymienne cześć pozwalają w kilka chwili przemienić wózek z niemowlęcej sypialni na wygodny fotel dla spragnionego świata młodego obserwatora. Często dostępne są również tzw. wózki 3w1 czyli takie, które w zestawie posiadają jeszcze fotelik samochodowy. Fotelik z łatwością można osadzić na stelażu z kółkami. Zobacz wózki wielofunkcyjne

Wózki dla bliźniąt

W tym dziale znajdziesz konstrukcje wózków przystosowane do przewożenia bliźniaków i trojaczków. Zarówno modele gondolowe (głębokie) jak i spacerowe. W układzie równoległym oraz wzdłużnym. Podwójne i potrójne. Zobacz wózki dla bliźniąt.


Dodawanie ogłoszeń

Twoje dziecko wyrosło już z wózka? Chcesz wymienić dotychczasowy wózek dziecięcy na inny? Dodaj bezpłatne ogłoszenie na Sprzedawaczu. Znajdź kupca i sprzedaj. Wózki dziecięce używane są bardzo poszukiwane, ze względu na wysoki koszt zakupu nowego. Oczywiście możesz również wystawić ogłoszenie w dziele "oddam za darmo" i przekazać bezpłatnie wózek potrzebującej osobie lub rodzinie.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami produktów dla dzieci, a w szczególności z takimi działami jak: ubranka dla dzieci, rowerki dla dzieci, zabawki używane i nowe.