Expert Recruiter 360 - Warszawa

Expert Recruiter 360 - Warszawa - HR - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 8000 - 15000 PLN

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!

TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.

Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Expert Recruiter 360

Wymagania:
* Minimum 5 lat doświadczenia w agencji rekrutacyjnej, udokumentowane sukcesami.
* Umiejętność priorytetyzacji i nastawienie na osiąganie celów.
* Doświadczenia w aktywnej sprzedaży
* Doświadczenie w zarządzaniu/koordynowaniu pracy rekruterów
* Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
* Wysoki poziom odpowiedzialności i samodzielności.
* Znajomość języka polskiego na poziomie C1 lub wyższym.
* Gotowość do nauki oraz dzielenia się swoim doświadczeniem.

Oferujemy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach B2B, oraz bardzo wysokie prowizje.
* Niezbędne narzędzia do pracy, takie jak ATS, płatny LinkedIn, sprzęt itp.
* Wsparcie marketingowe.
* Dostęp do licznych projektów rekrutacyjnych.
* Początkowy okres pracy stacjonarnej (3 miesiące), z możliwością przejścia na model hybrydowy.
* Praca w świetnym, zgranym zespole.

Obowiązki:
Jako Expert Rekruter 360, będziesz kluczowym elementem naszego zespołu, odpowiadając za pełny cykl rekrutacyjny od A do Z. Twoje główne obowiązki będą obejmować:
* Aktywne pozyskiwanie klientów i projektów rekrutacyjnych: Tworzenie i utrzymywanie relacji z nowymi oraz istniejącymi klientami, aby zapewnić stały dostęp do interesujących projektów.
* Prowadzenie projektów rekrutacyjnych: Od momentu podpisania umowy z Klientem, będziesz odpowiedzialny za cały proces rekrutacyjny, w tym zrozumienie i zebranie wymagań dotyczących stanowiska bezpośrednio od Klienta.
* Współpraca z Hiring Managerem: Stała komunikacja z Hiring Managerem lub innymi odpowiedzialnymi osobami po stronie Klienta, aby zapewnić skuteczne dopasowanie kandydatów do potrzeb organizacji.
* Research rynku i selekcja kandydatów: Będziesz zarządzał pracą rekruterów odpowiedzialnych m.in.: przeprowadzanie dogłębnych badań rynku, screening i selekcja kandydatów, aby zidentyfikować najlepsze talenty.
* Zarządzanie oczekiwaniami: Zarządzanie oczekiwaniami zarówno Klienta, jak i Kandydata, aby osiągnąć optymalne rezultaty.
* Wsparcie kandydata: Towarzyszenie kandydatom na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, oferując wsparcie i doradztwo, a także pomoc w negocjacjach i finalizacji umowy.
* Pozyskiwanie nowych projektów: Identyfikacja i pozyskiwanie nowych możliwości rekrutacyjnych, co przyczynia się do rozwoju biznesu.
* Wielozadaniowość i zarządzanie projektami: Efektywne zarządzanie wieloma projektami rekrutacyjnymi jednocześnie, dbając o terminowość i skuteczność realizacji.
* Osiąganie celów: Głównym wskaźnikiem efektywności (KPI) jest liczba pomyślnie zakończonych procesów rekrutacyjnych..

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: HR
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2024-08-01

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl
Łukasz