STARSZY REFERENT SEKCJA PERSONALNA (S-1) - 12 DYWIZJON TRAŁOWCÓW. (Zarobki: od 2 100 PLN) - Świnoujś

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/2 etatu

STARSZY REFERENT SEKCJA PERSONALNA (S-1) - 12 DYWIZJON TRAŁOWCÓW.

Zakres obowiązków
Praca na stanowisku starszy referent w Sekcji Personalnej (S-1) - Dowództwo 12 dywizjonu trałowców.
Prowadzenie i aktualizacja księgi pojazdów kadry, wypłat gratyfikacji urlopowej i żołnierzy zawodowych korzystających z przejazdów na koszt wojska w celu odwiedzenia rodziny, realizacji wniosków o wypłatę gratyfikacji urlopowej i wniosków o zwrot kosztów odbytego przez żołnierza przejazdu w celu odwiedzenia rodziny.
Prowadzenie pomocniczej ewidencji w zakresie przyznanych jednostce limitów finansowych.
Prowadzenie ewidencji i wydawanie legitymacji uprawniających do ulgowych przejazdów środkami PKP.
Sprawdzanie pod względem merytorycznym skierowań na podróże służbowe.

Wykształcenie: Wyższe/średnie.
Kierunek/specjalność: Kierunek Administracja,Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse.
Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie wyższe - 2 lata pracy, średnie - 3 lata pracy.
Umejętności - uprawnienia: Umiejętności samodzielnej pracy oraz pracy w zespole osób, samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy z wykorzystaniem komputera,
Znajomość języka obcego: Nie wymagana.
Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: Według potrzeb.
Okres zatrudnienia: umowa na okres próbny 3 miesiące.
Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: siedziba 12 dywizjon trałowców ul Steyera 28.
Praca w godzinach: 7:00 - 11:00

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse, wyższe (w tym licencjat), kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 2 100 PLN
(2100 zł stawka zasadnicza + 20% premii) oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, poczta:
Komenda Portu Wojennego
261 24 25 21 , 261 24 21 20
Miejsce pracy: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
1. Podanie,
2. CV- życiorys zawodowy,
3. Kopia świadetwa ukończenia szkoły średniej, lub dyplomu ukończenia studiów,
4. Kopie świadectw pracy.

Zobacz na mapie:
Sienica
woj. zachodniopomorskie
pow. drawski
gm. Kalisz Pomorski

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2024-05-30

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl