SAMODZIELNY REFERENT (NR 2372) (Zarobki: od 4 950 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT
(NR 2372)

Zakres obowiązków
Oferta dotyczy Regionalnego Centrum Informatyki.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
- prowadzenie serwisu internetowego i kont w mediach społecznościowych, w tym udostępnianie informacji, prowadzenie relacji, prowadzenie statystyk, odpowiadanie na komentarze, dbanie o estetykę profilu organizacji;
- angażowanie społeczności wojskowej do aktywnego udziału w życiu socialmediów;
- współpraca z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi;
- obsługa multimedialna świąt państwowych i wojskowych;
- przygotowanie i organizacja obchodów świąt państwowych i wojskowych, zawodów sportowych, podróży historyczno-wojskowych;
- projektowanie, opracowywanie graficzne i tekstowe dyplomów, pism, materiałów promocyjnych i wizerunkowych;
- wykonywanie i archiwizowanie materiałów fotograficznych i filmowych w ramach działalności promocyjnej i kulturalno-oświatowej;
- zapewnienie właściwej rangi i oprawy ceremonialnej uroczystości wojskowych zgodnie z Ceremoniałem Wojskowym Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej;
- prowadzenie działalności organizacyjno-logistycznej w zakresie sprzętu, materiałów i wyposażenia kulturalno-oświatowgo

Informacje dodatkowe:
- wymiar czasu pracy: pełen
- wysiłek fizyczny: wymagana ogólna sprawność fizyczna.

Wyzwania jakie na Ciebie czekają:
- być wszędzie /gdzie jest RCI Bydgoszcz/;
- być zawsze /w centrum wydarzeń/;
- być szybko /szybciej, niż inni/.

Co możemy Ci zaoferować:
- regularne i terminowe wynagrodzenie,
- wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe,
- telefon służbowy,
- stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/,
- system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/,
- pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi/,
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
- pracę w dynamicznym zespole.
Wymagania niezbędne:
- poziom wykształcenia: minimum średnie; kierunek-profil: projektowanie społeczne, zarządzanie mediami i projektami internetowymi, portale społecznościowe, portale informacyjne, dziennikarstwo, polonistyka w socialmediach;
- staż pracy: przy wykształceniu średnim - 4 lata, przy wykształceniu wyższym - 2 lata;
- doświadczenie: doświadczenie na stanowiskach o profilu komunikacji społecznej
Wymagania dodatkowe:
- bardzo dobra znajomość środowiska Windows i pakietu Office;
- znajomość i doświadczenie w pracy z programami graficznymi;
- praktyczna wiedza z zakresu komunikacji społecznej;
- poświadczenie bezpieczeństwa : osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych.
Czego oczekujemy od Ciebie?
- samodzielności;
- dokładności;
- dyspozycyjności;
- terminowego wykonywania zadań;
- zaangażowania w procesie pracy;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- umiejętność planowania przedsięwzięć;
- wysokiej kultury osobistej.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 950 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, oferta: StPr/24/2372
Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty:
- kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/,
- list motywacyjny,
- dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/,
- dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/,
- przebieg zatrudnienia /kserokopie/,
- klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz/ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/.

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:
Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz
lub adres e-mail:
[email protected]
w terminie do dnia 6 września 2024 roku.

Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.
Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-08-28

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl