SAMODZIELNY REFERENT (Zarobki: od 5 430 do 6 330 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT

Zakres obowiązków
- Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje Kandydatki/a na stanowisko: Samodzielny referent.
- Miejsce wykonywania pracy: Dział Rekrutacji i Świadczeń/ Sekcja Rekrutacji Anglojęzycznej, ul. Warszawska 14, 40-006 Katowice
- Zakres obowiązków:
1. prowadzenie spraw związanych z procesem rekrutacji na studia prowadzone w języku angielskim,
2. obsługa programu do rekrutacji w języku angielskim,
3. współpraca z agencjami rekrutującymi kandydatów na studia,
4. obsługa potencjalnych kandydatów na studia,
5. przygotowywanie sprawozdań związanych z procesem rekrutacji na studia prowadzone w języku angielskim,
6. opracowywanie projektów regulaminów i innych aktów prawnych dotyczących rekrutacji na studia prowadzone w j. angielskim.
- Godziny pracy: 7:30-15:30.
Wymagania niezbędne:
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2,
- wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie/inżynierskie,
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, skrupulatność, rzetelność, kreatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista.
- mile widziane doświadczenie w pracy w uczelni wyższej lub pracy administracyjnej.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 430 do 6 330 PLN
Wynagrodzenie: od 5430 do 6330 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do 3 miesięcy. Następna umowa na czas określony. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta, termin: dokumenty należy składać w terminie do 08.09.2024 r., godziny : 7:30-15:30:
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
32-208-35-98
[email protected]
Miejsce pracy: Warszawska 14, 40-006 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: - CV - Kontakt e-mail: [email protected] lub drogą pocztową na adres: ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice.
W tytule proszę wpisać: stanowisko: samodzielny referent, nabór - Dział Rekrutacji i Świadczeń/ Sekcja Rekrutacji Anglojęzycznej.
- Kontakt telefoniczny (Tel. 32-208-35-98) w godzinach: 7:30-15:30

Oferty w formie CV wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, jedynie wybranego kandydata.

Informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych: https://bip.sum.edu.pl/artykul/574/616/rodo-klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2024-08-10

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl