REFERENT DS. KADR I PŁAC (O) (Zarobki: od 4 300 PLN) - Tarnów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. KADR I PŁAC (O)

Zakres obowiązków
prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych, prowadzenie akt osobowych, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym Optima, sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych, rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich, monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich, prowadzenie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, naliczanie list płac z uwzględnieniem wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń, wprowadzanie, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, uzgadnianie kont księgowych, w tym rozrachunków, przygotowywanie deklaracji i dokumentacji na rzecz ZUS, US, GUS, PFRON, prowadzenie spraw wynikających z sądowych i administracyjnych tytułów wykonawczych, bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy, prowadzenie dokumentacji oraz naliczanie i odprowadzanie składek w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych, administracja grupowego ubezpieczenia na życie oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, obsługa Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, przygotowywanie analiz, raportów i zestawień kadrowo-płacowych, znajomość przepisów prawa pracy, współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy
Wymagania: doświadczenie na stanowisku, znajomość programu Optima oraz Płatnik, wykształcenie średnie. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: od 4 300 zł brutto do negocjacji. Kontakt: Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o., ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14 633 06 82, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
do negocjacji

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny:
GRUPA AZOTY JEDNOSTKA RATOWNICTWA CHEMICZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14 633 06 82
[email protected]
Miejsce pracy: Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2024-08-07

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl