Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


LOKALE UŻYTKOWE - WARSZAWA - OGŁOSZENIA

Strona: 1 2

Znaleziono 14 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Piaseczno (pow. piaseczyński w woj. mazowieckim), Pruszków (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim), Legionowo (pow. legionowski w woj. mazowieckim), Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w woj. mazowieckim), Żyrardów (pow. żyrardowski w woj. mazowieckim), Otwock (pow. otwocki w woj. mazowieckim), Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w woj. mazowieckim), Mińsk Mazowiecki (pow. miński w woj. mazowieckim), Wołomin (pow. wołomiński w woj. mazowieckim), Michałowice-Osiedle (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Przeglądasz darmowe ogłoszenia lokali użytkowych w Warszawie. Oferty lokali i powierzchni użytkowych do wynajęcia oraz na sprzedaż.

Znajdziesz tu oferty obiektów dedykowanych pod różną działalność handlową, usługową i nie tylko. Lokale dostosowane do standardów SANEPID’u, z odpowiednim atestem; lokale przystosowane do usług gastronomicznych – z zapewnioną wentylacją; a także lokale użytkowe do których jest łatwy dojazd wózkiem inwalidzkim oraz te ze specjalną częścią wydzieloną dla samochodów dostawczych.

Ponadto ogłoszenia lokali użytkowych położonych w centrum Warszawy, te zlokalizowane między innymi na Woli, Pradze, Mokotowie, Bielanach, Ursynowie czy we Włochach. Zarówno te znajdujące się w centrach handlowych, w ciągach handlowo-usługowych, jak i te zlokalizowane w odrębnych budynkach.

Przejdź do odpowiedniego działu w zależności od tego, czy chcesz kupić lokal użytkowy w Warszawie – wybierz Lokale użytkowe na sprzedaż – Warszawa, czy może tylko wynająć – zobacz Lokale użytkowe do wynajęcia – Warszawa.

A może sam chcesz sprzedać lub wynająć lokal? Dodaj ogłoszenie za darmo na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?