Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


LOKALE UŻYTKOWE DO WYNAJĘCIA - OGŁOSZENIA - WARSZAWA


Znaleziono 10 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Piaseczno (pow. piaseczyński w woj. mazowieckim), Pruszków (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim), Legionowo (pow. legionowski w woj. mazowieckim), Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w woj. mazowieckim), Żyrardów (pow. żyrardowski w woj. mazowieckim), Otwock (pow. otwocki w woj. mazowieckim), Mińsk Mazowiecki (pow. miński w woj. mazowieckim), Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w woj. mazowieckim), Wołomin (pow. wołomiński w woj. mazowieckim), Michałowice-Osiedle (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim)

Przglądasz ogłoszenia lokali użytkowych do wynajęcia na terenie Warszawy. Oferty ze wszystkich dzielnic. W tym ze Śródmiescia, Żoliborza, Ursynowa, Pragi, Woli, Bemowa, Mokotowa, Bielan i Włoch.

Znajdziesz tu lokale użytkowe o przeznaczeniu gastronomicznym, medycznym oraz handlowo-usługowym. Wiele z nich z odpowiednimi atestami i przyłączami. Lokale użytkowe usytuowane w pasażach i w centrach handlowych, a także zlokalizowane w samodzielnych budynkach.

Ponadto wiele z nich posiada specjalne podjazdy dla wózkow dziecięcych oraz dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Możesz także odfiltrować wyniki tylko do tych lokali użytkowych, do ktorych przynależy odpowiednio duży plac dla samochodow dostawczych.

A może sam masz lokal użytkowy i chciałbyś go wynająć? Dodaj darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?