Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości » Domy
Toruń - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Toruń
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


DOMY - OGŁOSZENIA W DZIALE NIERUCHOMOŚCI - TORUŃ


Znaleziono 11 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w woj. kujawsko-pomorskim), Inowrocław (pow. inowrocławski w woj. kujawsko-pomorskim), Ciechocinek (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Lipno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim), Mała Nieszawka (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Lubicz Górny (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Golub-Dobrzyń (pow. golubsko-dobrzyński w woj. kujawsko-pomorskim), Aleksandrów Kujawski (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Wąbrzeźno (pow. wąbrzeski w woj. kujawsko-pomorskim), Papowo Biskupie (pow. chełmiński w woj. kujawsko-pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Znajdziesz tu oferty sprzedaży i wynajmu domów usytuowanych bezpośrednio w Toruniu. Wśród nich m. in. domy wolnostojące, bliźniaki, szeregowe, dworki i wiele wiele innych. Jeśli szukasz domu pod Toruniem zobacz oferty w okolicy 25 km od centrum miasta.

W zależności od lat budowy domu zastosowana technologia może się znacząco różnić. W przypadku budynków starszych dominuje cegła i pustak, w nowych budynkach stosuje się najczęściej beton komórkowy o bardzo dobrych parametrach termicznych. Kupując dom z rynku wtórnego warto sprawdzić stan dachu, instalacji elektrycznej, wodnej i gazowej, a także poziom wilgotności - szczególnie w budynkach położonych nisko względem Wisły.

Wybierz oferty wynajmu lub sprzedaży i skorzystaj z filtrów by łatwiej znaleźć dom o szukanych parametrach. Możesz ustawić m. in. szukany metraż domu, ilość pokoi, wielkość działki, dostępne media, standard, stan i wiele innych opcji.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?