Szukaj

Kategorie

SAMOCHODY OSOBOWE - ZGIERZ


Znaleziono 6 ogłoszeń spełniających kryteria.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Łódź (pow. m. Łódź w woj. łódzkim), Zgierz (pow. zgierski w woj. łódzkim), Sieradz (pow. sieradzki w woj. łódzkim), Tomaszów Mazowiecki (pow. tomaszowski w woj. łódzkim), Pabianice (pow. pabianicki w woj. łódzkim), Łowicz (pow. łowicki w woj. łódzkim), Zduńska Wola (pow. zduńskowolski w woj. łódzkim), Łęczyca (pow. łęczycki w woj. łódzkim), Ozorków (pow. zgierski w woj. łódzkim), Aleksandrów Łódzki (pow. zgierski w woj. łódzkim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Znajdujesz się na liście najnowszych ogłoszeń dotyczących sprzedaży lub wymiany samochodów osobowych w Zgierzu. Wśród nich pojawiają się nowe i używane samochody osobowe wielu marek i modeli. Bardzo często są to przedstawiciele popularnych na polskich drogach marek: BMW, Audi, Renault, Mercedes, Alfa Romeo, Fiat czy Citroen. Ogłoszenia pochodzą bezpośrednio od właścicieli oraz od firm i ich przedstawicieli: salonów i komisów samochodowych, przedsiębiorstw leasingowych i innych pośredników. Auta różnią się wiekiem, stanem technicznym i wizualnym - począwszy od nowych, salonowych modeli a skończywszy na kilkunastoletnich samochodach pamiętających wielu właścicieli.

Jeżeli mieszkasz w Zgierzu i planujesz zmienić samochód, pozwól że pomożemy Ci korzystnie sprzedać poprzednie auto. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem Jak sprzedać samochód? oraz dodania darmowego ogłoszenia na Sprzedawaczu. To szybki sposób na znalezienie kupca.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?


Przeliczaj kilowaty na konie mechaniczne i odwrotnie - zobacz kalkulator mocy silnika i sprawdź ile koni ma Twój samochód