Szukaj

Kategorie

SAMOCHODY OSOBOWE - ZGIERZ


Znaleziono 6 ogłoszeń spełniających kryteria.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Łódź (pow. m. Łódź w woj. łódzkim), Zgierz (pow. zgierski w woj. łódzkim), Sieradz (pow. sieradzki w woj. łódzkim), Pabianice (pow. pabianicki w woj. łódzkim), Tomaszów Mazowiecki (pow. tomaszowski w woj. łódzkim), Łowicz (pow. łowicki w woj. łódzkim), Zduńska Wola (pow. zduńskowolski w woj. łódzkim), Łęczyca (pow. łęczycki w woj. łódzkim), Aleksandrów Łódzki (pow. zgierski w woj. łódzkim), Ozorków (pow. zgierski w woj. łódzkim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Znajdujesz się na liście najnowszych ogłoszeń dotyczących sprzedaży lub wymiany samochodów osobowych w Zgierzu. Wśród nich pojawiają się nowe i używane samochody osobowe wielu marek i modeli. Bardzo często są to przedstawiciele popularnych na polskich drogach marek: BMW, Audi, Renault, Mercedes, Alfa Romeo, Fiat czy Citroen. Ogłoszenia pochodzą bezpośrednio od właścicieli oraz od firm i ich przedstawicieli: salonów i komisów samochodowych, przedsiębiorstw leasingowych i innych pośredników. Auta różnią się wiekiem, stanem technicznym i wizualnym - począwszy od nowych, salonowych modeli a skończywszy na kilkunastoletnich samochodach pamiętających wielu właścicieli.

Jeżeli mieszkasz w Zgierzu i planujesz zmienić samochód, pozwól że pomożemy Ci korzystnie sprzedać poprzednie auto. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem Jak sprzedać samochód? oraz dodania darmowego ogłoszenia na Sprzedawaczu. To szybki sposób na znalezienie kupca.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?