Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Dom i ogród
Dom i ogród Zobacz również:
» Meble
Meble Zobacz również:
» Kuchnia
Kuchnia Zobacz również:
» Szafki
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


SZAFKI KUCHENNE UŻYWANE I NOWE - OGŁOSZENIA


Znaleziono 8 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Przeglądasz ogłoszenia z ofertami sprzedaży szafek kuchennych zarówno wiszących jak i stojących. Zdarzają się tu także oferty pojedynczych mebli lub całych kompletów, które ktoś chce oddać za darmo lub zamienić. Najczęściej znajdziesz tu szafki wykonane z płyty laminowanej lub z litego drewna. Jeśli chodzi o fronty szafek to mogą być one lakierowane, oklejane folią, laminowane, fornirowane lub również wykonane z pełnego drewna (sosna, dąb, drewno egzotyczne). W zależności od ceny i producenta dostępne są różne mechanizmy zawiasów i wysuwania szuflad.

Jeśli właśnie remontujesz kuchnie i wymieniasz cały komplet szafek lub też jesteś producentem szafek kuchennych, bądź po prostu handlujesz meblami - zapraszamy do dodania ogłoszeń na Sprzedawaczu. Codziennie tysiące osób szukają tu ciekawych ofert.


Duża ilość ofert na nowe szafki pochodzi bezpośrednio od ich producentów. Dlatego istnieje możliwość wykonania kompletu mebli na wymiar. Są tutaj również oferty mebli używanych które bardzo często są tanie, ze względu na to, że osoba wymieniająca meble musiałaby zapłacić za ich utylizację. Lepiej jest używane meble kuchenne sprzedać nawet za nieduże pieniądze i niech służą dalej komuś innemu, niż zniszczyć i jeszcze zapłacić za kontener i wywóz. Szczególnie, że wiele osób wymienia meble sprawne, chcąc tylko zmienić wystrój kuchni.