Szukaj

Kategorie

Czy da się uwodzić przez internet?


Czy da się uwodzić przez internet?


Panowie przed rozpoczęciem swojej przygody z poznawaniem oraz uwodzeniem kobiet powinni zdawać sobie sprawę, że nie istnieje jedna konkretna technika działająca na wszystkie kobiety. Metoda, która będzie efektywna w przypadku jednej kobiety, może być nietrafiona w przypadku innej. Cały proces związany z uwodzeniem kobiet składa się z bardzo dużej liczby czynników, niestety nie na wszystkie można mieć wpływ, dlatego nie można przejmować się ewentualnymi niepowodzeniami.

W obecnych czasach jest bardzo dużo miejsc, w których można poznać kobietę, od portali społecznościowych po serwisy randkowe. Panowie jednak powinni mieć świadomość, że uwodzenie przedstawicielek płci pięknej w internecie ma tak samo dużo zalet co wad. Bardzo dobrym sposobem, rzadko stosowanym przez panów jest prowokacja. Panowie bardzo często próbują "zdobyć" kobietę przez zadawanie pytań typu "co słychać?"

Należy zwrócić na siebie uwagę dziewczyny przez wykazanie się niekonwencjonalnym pytaniem. Sytuacja może bowiem zaintrygować dziewczynę do tego stopnia, że zdecyduje się odpisać. Rekomendowane jest napisanie kobiecie wiadomości, która ją poruszy, albo nawet zdziwi. Można rozpocząć rozmowę z kobietą w następujący sposób "Cześć, trafiłem na twój profil, bardzo mnie zaciekawił, jednak brakuje mi tutaj czegoś". 

Czy można uwodzić kobietę już na pierwszej randce?

Najczęściej popełnianym błędem na pierwszej randce przez mężczyzn jest udawanie kogoś, kim się nie jest. Panowie bardzo często nie mają świadomości, że przez próbę pokazania się z jak najlepszej możliwej strony, ich zachowanie może wyjść na bardzo sztuczne, z kolei wypowiedzi na niespójne. Panowie bardzo często wychodzą z założenia, że bycie "kimś" może pomóc w szybszym uwiedzeniu dziewczyny. Panowie nie zdają sobie jednak sprawy, że kobiety posiadają wrodzoną intuicję, od samego początku potrafią wyczuć, czy z danym mężczyzną przypadkiem jest coś nie tak, w zdecydowanej większości przypadków przedstawicielki płci pięknej w takiej sytuacji zdecydują się na zakończenie znajomości na pierwszej randce. Co należy zrobić aby wywrzeć na dziewczynie właściwe wrażenie? Trzeba być przede wszystkim osobom autentyczną, prawdziwą oraz wypowiadać się bardzo spójnie. Nie można nie tylko wstydzić się swojej osobowości, ale również ukrywać prawdziwego charakteru. 

W jaki sposób uwieść kobietę wzrokiem?

Jeszcze nie wszyscy mężczyźni zdają sobie sprawę, że wzrok należy do narzędzi, które zdecydowanie najszybciej oddziałują na napięcie seksualne. Warto mieć świadomość, że do zaiskrzenia między mężczyzną a kobietą może dojść jeszcze przed rozmową czy podejściem. Oczywiście umiejętne uwodzenie kobiet wymaga odpowiedniej wprawy, w związku z tym konieczne jest ćwiczenie tego elementu, który powinien polegać na stopniowym prowokowaniu napotkanych kobiet. 

Pierwszym etapem jest patrzenie mijanym na ulicy kobietom prosto w oczy, trzeba przy tym pamiętać, by nie spoglądać w niebo lub na ziemię. Dopiero, gdy pierwszy etap zostanie opanowany można przejść do następnego. W tej części nie można pod żadnym pozorem spuszczać kontaktu wzrokowego. Kolejnym etapem jest już uśmiechnięcie się do kobiety oraz zwrócenie jej uwagi na siebie przez puszczenie oczka albo przegryzienie wargi. Ostatnim i zarazem najtrudniejszym z kroków jest podejście do dziewczyny. 


Więcej informacji

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technikach uwodzenia i związkach? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i sprawdź to.

Data publikacji: 2018-06-19, ostatnia zmiana: 2018-10-12

Może Cię zaintersować:

- Czym kierować się wybierając modny zegarek?

- Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak wybrać zegarek na rękę?

- Kryteria wyboru zegarków męskich


Spodobało Ci się?


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Dlaczego wciąż jestem sam/sama? Dlaczego nie mogę znaleźć swojej drugiej połówki?
Od dłuższego czasu jesteś sam? Sama? W koło Twoi znajomi znaleźli już swoją Drugą Połówkę, a Ty nadal jesteś w roli singla? Pewnie niejednokrotnie zastanawiałaś/eś się, dlaczego tak jest. Dlaczego pomimo tak wielu starań nie mogę znaleźć partnera? Co robię nie tak?...

Data publikacji: 2018-10-18

Poznaj rodzaje motocykli i ich producentów
Dowiedz się jakie są rodzaje motocykli oraz jaka firma specjalizuje się w jakich konstrukcjach.

Data publikacji: 2019-05-15

6 najpiękniejszych atrakcji nad Morzem Bałtyckim
Polskie morze przyciąga jak magnes wieloma atrakcjami. Przepiękne krajobrazy, czysty klimat, morska bryza, ale także historyczne zabytki i mnóstwo tematycznych oraz kulturalnych imprez. Nie sposób wymienić wszystkiego, ale postaramy się wskazać przynajmniej kilka atrakcji nad Bałtykiem, które są szczególnie warte uwagi.

Data publikacji: 2019-05-14

Impregnat do otoczaków zapobiega gromadzeniu się nalotu
Otoczaki często znajdują zastosowanie jako materiał budulcowy lub po prostu element dekoracji. Zapewne wszyscy widzieliśmy je na własne oczy, ale pojęcie "otoczaki" dla wielu może brzmieć obco. Dlatego spieszymy z wyjaśnieniem, że otoczaki to nic innego, jak kamyki o niewielkich kształtach, czyli małe fragmentu skał oraz minerałów, które mają zaokrąglony i wygładzony kształt poprzez ocieranie się o siebie i działanie wody.

Data publikacji: 2019-05-09