STARSZY REFERENT - SEKCJA LOGISTYKI (Zarobki: od 4 300 do 5 200 PLN) - Olsztyn, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT - SEKCJA LOGISTYKI

Zakres obowiązków
- sporządzanie sprawozdań, meldunków oraz niezbędnej dokumentacji w bieżącym wykonywaniu zadań na stanowisku;
- prowadzenie bazy sprzętu wojskowego;
- prowadzenie ewidencji asygnat nie podlegającyh księgowaniu w ramach czasowgo przekazania sprzętu, mienia pomiędzy pododdziałami;
- korespondencja z jednostkami nadrzędnymi, oddziałami gospodarczymi.
Do wynagrodzenia zasadniczego doliczany jest dodatek stażowy.
Miejsce pracy Jednostka Wojskowa Załuski 30.
Znajmość problemó związanych z ogólnie pojmowaną logistyką, znajomość podstawowych zasad obiegu dokumentów oraz inwentaryzacji.
Przy wykształceniu średnim wymagne 4 lata doświadczenia przy wykształceniu wyższym 2 lata doświadczenia
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: znajomość pakietu office

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 do 5 200 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
22 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie
573871807
[email protected]
Miejsce pracy: 13-100 Załuski 30, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: CV w zamkniętych kopertach z dopiskiem nazwy stanowiska, na które osoba aplikuje należy składać do Jednostki Wojskowej Załuski 30

Zobacz na mapie:
Załuski
woj. warmińsko-mazurskie
pow. nidzicki
gm. Nidzica

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-02

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl