SAMODZIELNY REFERENT K/M (Zarobki: od 4 500 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT K/M

Zakres obowiązków
- prowadzenie prac związanych z zaopatrzeniem szkoły w pomoce naukowe, sprzęt gospodarczy, środki czystości i art. biurowe;
- wydawanie pracownikom obsługi środków czystości i sprzętu;
- przydział szafek dla uczniów poszczególnych klas;
- rozliczanie faktur za dokonane zakupy związane z działalnością szkoły;
- monitorowanie wydatków czy są realizowane zgodnie z planem finansowym;
- monitorowanie pozostałych środków finansowych na poszczególnych paragrafach w planach dochodów budżetowych i planach dochodów własnych;
- współpraca z DBFO w sprawach finansowych związanych z działalnością szkoły;
- wprowadzanie danych do programu inwentarzowego Wolters Kluwer.

Wymagania:
- wykształcenie: średnie ogólnokształcące,
- 4 lata doświadczenia zawodowego,
- komunikatywna znajomość j. polskiego.
- znajomość komputera w zakresie Word, Excel, urządzeń biurowych,
- umiejętność planowania i organizacji pracy,
- rzetelność,
- profesjonalizm w działaniu,
- odpowiedzialność,
- terminowość,
- umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:
- życiorys,
- list motywacyjny,
- kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i inne dokumenty potwierdzające posiadanie umiejętności i doświadczenie zawodowe,
- oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie,
- kopie świadectw pracy i zaświadczenia o zatrudnieniu,
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów konkursowych.

Miejsce pracy: ul. Marynarska 2/6, 02-674, (Mokotów).
Godziny pracy: 8-16.
Do wynagrodzenia doliczana wysługa lat oraz premia do 20%

Dokumenty należy przesłać w kopercie w terminie od 15.05.2024-05.06.2024 pod adresem LXV LO z O.I. im. gen. J. Bema ul. Marynarska 2/6;02-674 Warszawa z dopiskiem "Nabór na stanowisko pracownika działu gospodarczego" lub składać osobiście w godz. 9-13.

Zgłoszenia osobiste.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 4 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście:
LXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GEN. JÓZEFA BEMA
Miejsce pracy: Marynarska 2/6, 02-674 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: - życiorys,

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-05-10