SAMODZIELNY REFERENT K/M (Zarobki: od 4 700 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT K/M

Zakres obowiązków
a) udział w komisjach inwentaryzacyjnych i wykonywanie wszystkich czynności wynikających z pełnionych funkcji;
b) udzielanie niezbędnych informacji i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości w trakcie trwania inwentaryzacji zgodnie z posiadanymi kompetencjami;
c) czuwanie nad terminowym przekazaniem dokumentów inwentaryzacyjnych,
przyjmowanie wypełnionych arkuszy spisowych po zakończeniu spisu z natury;
d) sprawdzanie poprawności dokumentacji inwentaryzacyjnej;
e) przekazanie wypełnionych arkuszy spisowych do działu księgowości, po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności formalnej;
f) przekazanie skompletowanej dokumentacji do archiwizacji.
Wymagania: wykształcenie: średnie ogólnokształcące i 4 lata doświadczenia zawodowego lub wykształcenie wyższe i 2 lata doświadczenia zawodowego, znajomość MS Office, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Do wynagrodzenia dodatkowo: 20% premii regulaminowej + dodatek stażowy.
Miejsce pracy: ul. Marsa 80 (Rembertów).
Godziny pracy: 7.30-15.30, pt. 7.30-14.30.
Zgłoszenia: [email protected]
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Pakiet MS Office

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 700 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo: 20% premii regulaminowej + dodatek stażowy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Jednostka Wojskowa Nr 2305 Warszawa
[email protected]
Miejsce pracy: Marsa 80, 04-520 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-20

Biuro, administracja w okolicy