REFERENT DS. KADR I PŁAC/ MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW PŁAC I KADR K/M (Zarobki: od 4 242 PLN) - War

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

REFERENT DS. KADR I PŁAC/ MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW PŁAC I KADR K/M

Zakres obowiązków
- prowadzenie akt osobowych;
- zatrudnianie i rejestrowanie pracowników;
- rozliczanie czasu pracy i nieobecności;
- naliczanie wynagrodzeń;
- rozliczanie umów cywilnoprawnych;
- obsługa programu PŁATNIK;
- sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US PIT-4R, PIT-11
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, 2-letnie doświadczenie zawodowe, znajomość programu Płatnik.

Obowiązki:
- sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US: PIT-4R, PIT-11

Praca w godzinach: 8:00-17:00.

[Kontakt: email: [email protected] lub tel.: 22 843 13 32, osobiście]

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Program Płatnik

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
(wynagrodzenie początkowe)

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Kancelaria Podatkowa UFIKS Katarzyna Białecka-Redkie i Współnicy Spółka Jawna
22 843 13 32
[email protected]
Miejsce pracy: Wielicka 40/U2, 02-657 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-16

Biuro, administracja w okolicy