Senior IT Recruiter - Warszawa

Senior IT Recruiter - Warszawa - HR - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 7500 - 8500 PLN

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!

TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.

Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Senior IT Recruiter

Wymagania:
* 3 lata doświadczenia w rekrutacji
* nastawienie na cel, umiejętność priorytetyzowania działań
* komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
* angielski na poziomie komunikatywnym
* odpowiedzialność i samodzielność
* język polski min. C1
* chęci do nauki ale również dzielenia się swoim doświadczeniem

Oferujemy:
* dobrą podstawę i bardzo wysokie prowizje
* niezbędne narzędzia (ATS, płatny LinkedIn, sprzęt etc.)
* wsparcie marketingowe
* zatrzęsienie projektów
* pierwsze 3 miesiące stacjonarnie, z czasem praca hybrydowa/zdalna
* pracę w świetnym, zgranym zespole

Obowiązki:
Kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w szczególności:
* zbieranie wymagań od Hiring Managera lub innej osoby odpowiedzialnej za proces po stronie Klienta
* aktywny search odpowiednich kandydatów (nasza baza ma prawie 60.000 CV + LinkedIn + inne źródła)
* kontakt z kandydatami
* screening kompetencji
* tworzenie raportów o kandydatach
* zbieranie feedbacku od Klienta i od Kandydata
* udzielanie feedbacku obu stronom
* aktywne zarządzanie procesem rekrutacyjnym
* udzielanie wsparcia mniej doświadczonym kolegom i koleżankom.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: HR
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2024-02-22

Łukasz