REFERENT - STAŻYSTA W ODDZIALE SPRAW OGÓLNYCH I OSOBOWYCH (NR 2353) (Zarobki: od 4 300 PLN) - Bydgos

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT - STAŻYSTA W ODDZIALE SPRAW OGÓLNYCH I OSOBOWYCH
(NR 2353)

Zakres obowiązków
1. Obsługa biura podawczego, w tym obsługa petentów i centrali telefonicznej.
2. Przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji wpływającej, przygotowywanie korespondencji do
wysłania.

wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
Wymagania niezbędne:
1. Wykształcenie średnie.
2. Podstawowa znajomość zasad nadawania listów zwykłych, poleconych, ZPO, paczek oraz przesyłek pocztowych i kurierskich.
3. Biegła obsługa sprzętu komputerowego.
4. Pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia.
5. Niekaralność.
6. Brak wszczętego przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.
7. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.
8. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe, mile widziane:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym.
- Obsługa e-puap.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta:
WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W BYDGOSZCZY
Miejsce pracy: Jana Kazimierza 5, 85-035 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Wymagania dodatkowe, mile widziane:
Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym.
Obsługa e-puap.

Kandydat przystępujący do konkursu zobowiązany jest złożyć następujące dokumenty:
1. Podanie o zatrudnienie wraz z zaznaczeniem sygnatury konkursu ( SOi0.1101/1/24).
2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie załącznik nr 1.
3. Życiorys (c.v.).
4. Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych.
5. Oświadczenie kandydata, iż nie był karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe oraz nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia
publicznego lub przestępstwo skarbowe wzór oświadczeń załącznik nr 2.
6. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów
rekrutacji załącznik nr 3.
7. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dotychczasowe zatrudnienie, kwalifikacje
oraz zdobyte doświadczenie zawodowe.
8. W razie ukończenia stażu urzędniczego dokument potwierdzający jego odbycie.

Miejsce i termin składania dokumentów:
Zgłoszenia z zaznaczeniem numeru konkursu należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 września 2024r. na adres:
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy
ul. Jana Kazimierza 5
85-035 Bydgoszcz
lub złożyć bezpośrednio w siedzibie Sądu w Biurze Podawczym, pokój nr 20.

Pełna wersja ogłoszenia wraz z załącznikami znajduje się na stronie:

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-24

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl