IT Recruiter - Warszawa

IT Recruiter - Warszawa - HR - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Kontrakt - umowa B2B

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 6000 - 8000 PLN

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!

TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy ponad 16-letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy skuteczną metodykę pracy.
Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji zespołu.

Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

IT Recruiter

Wymagania:
* min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rekrutacją
* gotowość do pracy stacjonarnej, a potem hybrydowej w Warszawie
* doskonała znajomość języka polskiego
* świetne kompetencje komunikacyjne
* samodzielność w działaniu i branie odpowiedzialności
* musisz być team playerem
* język angielski na poziomie B2 lub wyższym
* musisz mieć pasję, coś, co Cię fascynuje poza pracą

Oferujemy:
* pracę w stabilnej agencji, która została wyróżniona nagrodą Diamenty Forbesa
* pracę we wspierającym i zaangażowanym zespole
* pracę w typowej kuźni talentów - nawet jeśli masz doświadczenie, gwarantujemy ciągły rozwój
* wynagrodzenie podstawowe 6000-8000 netto + VAT na B2B plus prowizje do 10% wartości zamkniętych projektów
* praca w biurze w okolicy Pl. Zawiszy i Ronda Daszyńskiego
* praca na bazie ponad 60.000 kandydatów oraz wiele automatyzacji ułatwiających codzienną pracę rekrutera

Obowiązki:
* odpowiedzialność za cały proces rekrutacji od zbierania wymagań po podpisanie umowy z Kandydatem
* aktywna komunikacja ze wszystkimi stakeholderami procesu
* tworzenie raportów dla Klienta
* pozyskiwanie kandydatów (baza, LinkedIn itp.) oraz przeprowadzanie selekcji.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: HR
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-07-04

Łukasz