Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ KOŁOBRZEG


Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Koszalin (pow. m. Koszalin w woj. zachodniopomorskim), Białogard (pow. białogardzki w woj. zachodniopomorskim), Trzebiatów (pow. gryficki w woj. zachodniopomorskim), Gryfice (pow. gryficki w woj. zachodniopomorskim), Łekno (pow. koszaliński w woj. zachodniopomorskim), Karnice (pow. gryficki w woj. zachodniopomorskim), Tychowo (pow. białogardzki w woj. zachodniopomorskim), Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski w woj. zachodniopomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Poniżej znajdziesz najnowsze oferty sprzedaży kołobrzeskich mieszkań. Wśród nich zarówno mieszkania w kamienicach, położone w starszych częściach miasta, jak i ogłoszenia dotyczące sprzedaży lokali w nowym budownictwie (również z widokiem na morze). Zarówno w okolicy latarni morskiej, parku im. Stanisława Żeromskiego jak i bliżej plaży zachodniej i parku Jedności Narodowej. W zależności od wieku budynku i konkretnej części Kołobrzegu - technologia budynku może się znacząco różnić. Począwszy od budynków z cegły, po nowoczesne konstrukcje oparte o ramę H i beton komórkowy.

Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć wymarzone mieszkanie. Możesz ustawić wiele parametrów- metraż, ilość pokoi, standard lokalu i wiele wiele innych.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?