OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI BOREK STARY

Sortowanie: Domyślne
Domyślne
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najstarszych
Od najnowszych

Szukaj

Kategorie

Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.


90 000 zł
Rodzaj działki: Budowlana, Droga dojazdowa: Asfaltowa, Cena za m2: 24.32 , Powierzchnia: 3700 m2
» Działki » Działki na sprzedaż » Borek Stary (ogłoszenia podkarpackie), 2019-04-24
399 000 zł
Pow. domu: 136 m2, Pow. działki: 732 m2, Cena za m2: 2933.82 , Rok budowy: 2018
» Domy » Domy na sprzedaż » Borek Stary (ogłoszenia podkarpackie), 2019-04-24

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Przeglądasz oferty w kategorii: Nieruchomości ogłoszenia w miejscowości Borek Stary. Zobacz też wszystkie oferty w dziale darmowe ogłoszenia Borek Stary.

Znajdziesz tu aktualne oferty sprzedaży, wynajmu i dzierżawy nieruchomości. W tym domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe (biurowe, gastronomiczne i inne), a także hale, powierzchnie magazynowe oraz garaże. Oferty od osób prywatnych, pośredników i deweloperów. Budynki i lokale zarówno z rynku wtórnego jak i całkowicie nowe (prosto od dewelopera). Obiekty na sprzedaż i do wynajęcia, również wykończone pod klucz. Możesz dodać bezpłatne ogłoszenie w miejscowości Borek Stary. Wystarczy, że wypełnisz formularz i wstawisz zdjęcia. Publikacja ogłoszeń jest darmowa zarówno dla osób prywatnych jak i firm - w tym dla pośredników.

Uwaga oferty zostały zawężone do określonej lokalizacji: Borek Stary, woj. podkarpackie, pow. rzeszowski, gm. Tyczyn. Usuń z filtra nazwę miejscowości by zobaczyć wszystkie oferty w dziale: Ogłoszenia nieruchomości.

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?