Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


LOKALE UŻYTKOWE KRAKÓW - OGŁOSZENIA

Strona: 1 2

Znaleziono 14 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Chrzanów (pow. chrzanowski w woj. małopolskim), Brzesko (pow. brzeski w woj. małopolskim), Bochnia (pow. bocheński w woj. małopolskim), Olkusz (pow. olkuski w woj. małopolskim), Cianowice Duże (pow. krakowski w woj. małopolskim), Głogoczów (pow. myślenicki w woj. małopolskim), Bolechowice (pow. krakowski w woj. małopolskim), Niegowonice (pow. zawierciański w woj. śląskim), Węgrzce Wielkie (pow. wielicki w woj. małopolskim), Biały Kościół (pow. krakowski w woj. małopolskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Poniżej znajdziesz najnowsze ogłoszenia dotyczące sprzedaży, wynajmu i dzierżawy lokali użytkowych usytuowanych w Krakowie. Możesz wybierać spośród obiektów dedykowanych pod różne rodzaje działalności. Począwszy od lokali idealnych na sklepy i obiekty usługowe, przez pomieszczenia i budynki idealne na restaurację, bar czy hostel, a na halach produkcyjnych i magazynowych kończąc.

Oferty są dodawane zarówno bezpośrednio przez właścicieli lokali jak i przez krakowskich i ogólnopolskich pośredników nieruchomości.

Jeśli rozważasz również zakup lub wynajem obiektu poza miastem zapraszamy do zapoznania się z ofertami lokali użytkowych w okolicy Krakowa.

Jeśli posiadasz nieruchomość w Krakowie, którą chcesz wynająć firmie, dodaj darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu i dotrzyj do tysięcy osób szukających lokali dla firm.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?