Wróć | Sprzedawacz.pl » Blog

Sprzedawacz.pl - Blog - strona: 36

Najlepsza patelnia do Twojej kuchni - Jaką patelnię wybrać?
Zastanawiasz się nad wyborem patelni? Nad tym, jaka patelnia będzie najtrwalsza i najlepiej się sprawdzi w Twojej kuchni? Przeczytaj poniższe porady i zobacz jakie są różnice między poszczególnymi rodzajami patelni.

Data publikacji: 2018-01-30, Dział: Blog Dom i ogród

Pokrowce na fotele samochodowe - Rodzaje - Jakie wybrać?
W przypadku nowych pojazdów pokrowce samochodowe, doskonale zabezpieczą tapicerkę przed zużyciem. W samochodach starszych odmłodzą i poprawią wygląd wnętrza. To jednak nie wszystko...

Data publikacji: 2018-01-28, Dział: Blog Motoryzacja

Przewodniki turystyczne - Poznaj różnice i wybierz najlepszy dla siebie!
Zaplanowałeś urlop, kierunek już wybrałeś, czas się zatem przygotować do wyjazdu. I to nie tylko pod względem niezbędnych szczepień, skompletowania dokumentów i zaopatrzenia się w odpowiednie sprzęty. To także moment, by wybrać odpowiedni przewodnik i zaplanować pobyt.

Data publikacji: 2018-01-24, Dział: Blog Sport i turystyka

Używane meble do sypialni. Lite drewno czy płyta - co wybrać?
Stojąc przed zakupem mebli do sypialni warto rozważyć zakup mebli używanych. Wiele ofert w serwisach ogłoszeniowych dotyczy sprzedaży całych zestawów mebli. Zdarza się, że za cenę samej ramy nowego łóżka możemy nabyć, poza samym łóżkiem, komplet szafek nocnych, komodę a nawet szafę sypialnianą.

Data publikacji: 2018-01-23, Dział: Blog Dom i ogród

Używane meble kuchenne - czy warto je kupić?
Wiele osób mając ograniczone środki na remont mieszkania, zastanawia się, czy warto kupić używane meble kuchenne, czy może lepiej wybrać się do marketu i kupić jeden z najtańszych zestawów.

Data publikacji: 2018-01-21, Dział: Blog Dom i ogród

Giełda samochodowa - gdzie i kiedy się odbywa i czy warto jechać?
Na początku lat dziewięćdziesiątych i jeszcze w okolicach roku 2000 giełdy samochodowe w Polsce przyciągały co weekend dziesiątki tysięcy osób. Na chwilę obecną na rynku samochodów dość sporo się zmieniło. Jednak są w dalszym ciągu miejsca w Polsce, gdzie handel na giełdach dalej kwitnie.

Data publikacji: 2018-01-16, Dział: Blog Motoryzacja

Jak sprzedać samochód?
Chcąc sprzedać samochód możesz pojechać na giełdę, wstawić auto do komisu, wsunąć za szybę kartę z napisem "sprzedam", wystawić ogłoszenie w gazecie lokalnej lub też skorzystać z najskuteczniejszej na dzień dzisiejszej metody - czyli wystawienia ogłoszenia w Internecie.

Data publikacji: 2017-08-04, Dział: Blog Motoryzacja

Jak przygotować dom do sprzedaży?
Czy wiesz co wpływa na cenę i czas sprzedaży? Przed podjęciem decyzji o sprzedaży domu, pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, ile zajmie Ci to czasu i czy na pewno uda Ci się uzyskać za niego taką cenę, jaka by Cię interesowała. Mamy dla Ciebie kilka rad, co zrobić, by osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Data publikacji: 2017-07-07, Dział: Blog Nieruchomości

Jak sprzedać mieszkanie?
Wiele osób chcących sprzedać swoje mieszkanie nie ma w tym doświadczenia i do tego często nawet nie ma znajomych, których może zapytać jak to zrobić dobrze. Prawda jest taka, że bardzo duża ilość ludzi w Polsce kupuje jedno mieszkanie na całe życie, którego nigdy nie sprzedaje. Skąd zatem mają mieć doświadczenie w sprzedaży mieszkania?

Data publikacji: 2017-06-15, Dział: Blog Nieruchomości


Strona: 1 ... 34 35 36