Szukaj

Kategorie

8 najciekawszych atrakcji dla dzieci


8 najciekawszych atrakcji dla dzieci.


Każdy wspólny weekend spędzacie na placu zabaw, ulubionych lodach i wypadzie do kina? Może pora coś zmienić? Chociaż dzieci bardzo dobrze odnajdują się w rutynowych czynnościach to warto od czasu do czasu wprowadzić odmianę, a rodzicom też na pewno przyda się weekend poza domem. Przedstawiam listę 8 najciekawszych atrakcji dla dzieci.

Park trampolin

Moda na parki trampolin na dobre zagościła w naszym kraju. Ciężko się temu dziwić, skoro to ogromna frajda przy niewielkim wydatku finansowym. Skakanie po trampolinach spodoba się większości dzieci, ale również aktywnym dorosłym! Często w takich miejscach są wielkie baseny z gąbkami i instruktorzy, którzy pilnują bezpieczeństwa uczestników zabawy.

Gospodarstwo Agroturystyczne

Jeśli jesteście rodziną mieszkającą w mieście warto dzieciakom pokazać rzeczywistość, do której nie mają na co dzień dostępu. Wizyta w agroturystyce to świetna okazja, aby zobaczyć różne zwierzęta – od kur i kaczek przez króliki i świnki po krowy i konie. Wiele takich miejsc oferuje także skrawek dzikiej natury – na przykład jelenie, daniele czy nawet dziki.

Westernowy Park Rozrywki Twinpigs

Pozostańmy w temacie innej rzeczywistości. Mamy w naszym kraju miejsce, które jest wierną kopią dzikiego zachodu! Ten park rozrywki to królestwo kowboi, rewolwerowców i Indian. Poza świetną zabawą to także okazja do poznania innej kultury i odrobiny historii z zupełnie nieznanego nam zakątka świata.

Park linowy

Park linowy to świetna zabawa i gwarantowany zastrzyk adrenaliny w jednym. Wbrew pozorom znajdzie się tam coś dla osób w każdym wieku. Przeszkody i przejścia dostosowane są do umiejętności uczestników, a wykwalifikowani instruktorzy nie pozwolą, aby cokolwiek złego stało się nam, albo naszym pociechom.Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

Muzeum kojarzy się dzieciom z nudą i bezmyślnym chodzeniem za przewodnikiem? Nic bardziej mylnego! I chociaż nie znajdziecie tutaj miliona zabawek, to i tak będziecie bawić się wyśmienicie. W Muzeum papiernictwa przechodzimy krok po kroku przez proces tworzenia papieru, a co najlepsze możemy sami być jego twórcami!

Owadogigant

Maluch z zapartym tchem przygląda się mrówkom, świerszczom i innym owadom? W takim razie musicie koniecznie odwiedzić ten park rozrywki. Pełen jest ogromnych modeli różnego rodzaju owadów, które możecie pooglądać z bliska i zrobić sobie z nimi zdjęcia. To miejsce oferuje bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę i wiele atrakcji dla dzieci.

Sala zabaw

Nie ma na świecie dziecka, które nie lubiłoby tarzać się w kulkach, ganiać po wysokich konstrukcjach i zjeżdżać po krętych zjeżdżalniach. Pozwól swojemu maluchowi na taką chwilę szaleństwa z rówieśnikami w specjalnie do tego przygotowanym miejscu pełnym tajemnych przejść i kolorowych kulek.

Aquapark

To świetny sposób na spędzenie czasu, jak i na wspólną naukę pływania. Aquaparki przygotowane są na przybycie małych sportowców i oferują wiele udogodnień dla dzieci, na przykład grupowe lekcje pływania czy niezbyt głębokie baseny z deskami do pływania.


KCh

Artykuł przygotowano we współpracy z www.tatento.pl/mpd-lista.

Data publikacji: 2018-03-10, ostatnia zmiana: 2018-10-23

Może Cię zaintersować:

- Wrocław z dziećmi

- Zabawki dobrej jakości, czyli jakie?

- Ciekawe pomysły na prezent dla dziecka

- Jazda samochodem z małym dzieckiem. O czym należy pamiętać?


Spodobało Ci się?