Szukaj

Kategorie

8 najciekawszych atrakcji dla dzieci


8 najciekawszych atrakcji dla dzieci.


Każdy wspólny weekend spędzacie na placu zabaw, ulubionych lodach i wypadzie do kina? Może pora coś zmienić? Chociaż dzieci bardzo dobrze odnajdują się w rutynowych czynnościach to warto od czasu do czasu wprowadzić odmianę, a rodzicom też na pewno przyda się weekend poza domem. Przedstawiam listę 8 najciekawszych atrakcji dla dzieci.

Park trampolin

Moda na parki trampolin na dobre zagościła w naszym kraju. Ciężko się temu dziwić, skoro to ogromna frajda przy niewielkim wydatku finansowym. Skakanie po trampolinach spodoba się większości dzieci, ale również aktywnym dorosłym! Często w takich miejscach są wielkie baseny z gąbkami i instruktorzy, którzy pilnują bezpieczeństwa uczestników zabawy.

Gospodarstwo Agroturystyczne

Jeśli jesteście rodziną mieszkającą w mieście warto dzieciakom pokazać rzeczywistość, do której nie mają na co dzień dostępu. Wizyta w agroturystyce to świetna okazja, aby zobaczyć różne zwierzęta – od kur i kaczek przez króliki i świnki po krowy i konie. Wiele takich miejsc oferuje także skrawek dzikiej natury – na przykład jelenie, daniele czy nawet dziki.

Westernowy Park Rozrywki Twinpigs

Pozostańmy w temacie innej rzeczywistości. Mamy w naszym kraju miejsce, które jest wierną kopią dzikiego zachodu! Ten park rozrywki to królestwo kowboi, rewolwerowców i Indian. Poza świetną zabawą to także okazja do poznania innej kultury i odrobiny historii z zupełnie nieznanego nam zakątka świata.

Park linowy

Park linowy to świetna zabawa i gwarantowany zastrzyk adrenaliny w jednym. Wbrew pozorom znajdzie się tam coś dla osób w każdym wieku. Przeszkody i przejścia dostosowane są do umiejętności uczestników, a wykwalifikowani instruktorzy nie pozwolą, aby cokolwiek złego stało się nam, albo naszym pociechom.Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

Muzeum kojarzy się dzieciom z nudą i bezmyślnym chodzeniem za przewodnikiem? Nic bardziej mylnego! I chociaż nie znajdziecie tutaj miliona zabawek, to i tak będziecie bawić się wyśmienicie. W Muzeum papiernictwa przechodzimy krok po kroku przez proces tworzenia papieru, a co najlepsze możemy sami być jego twórcami!

Owadogigant

Maluch z zapartym tchem przygląda się mrówkom, świerszczom i innym owadom? W takim razie musicie koniecznie odwiedzić ten park rozrywki. Pełen jest ogromnych modeli różnego rodzaju owadów, które możecie pooglądać z bliska i zrobić sobie z nimi zdjęcia. To miejsce oferuje bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę i wiele atrakcji dla dzieci.

Sala zabaw

Nie ma na świecie dziecka, które nie lubiłoby tarzać się w kulkach, ganiać po wysokich konstrukcjach i zjeżdżać po krętych zjeżdżalniach. Pozwól swojemu maluchowi na taką chwilę szaleństwa z rówieśnikami w specjalnie do tego przygotowanym miejscu pełnym tajemnych przejść i kolorowych kulek.

Aquapark

To świetny sposób na spędzenie czasu, jak i na wspólną naukę pływania. Aquaparki przygotowane są na przybycie małych sportowców i oferują wiele udogodnień dla dzieci, na przykład grupowe lekcje pływania czy niezbyt głębokie baseny z deskami do pływania.


KCh

Artykuł przygotowano we współpracy z www.tatento.pl/mpd-lista.

Data publikacji: 2018-03-10, ostatnia zmiana: 2018-10-23

Może Cię zaintersować:

- Wrocław z dziećmi

- Zabawki dobrej jakości, czyli jakie?

- Ciekawe pomysły na prezent dla dziecka

- Jazda samochodem z małym dzieckiem. O czym należy pamiętać?


Spodobało Ci się?


Zobacz ogłoszenia

 Półkolonie tenisowe kraków z Queen's Tenis Kraków 2019
499,00 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
 Domek angielski
300,00 zł
Kosewo
(woj. warmińsko-mazurskie)
 Wakacje nad jeziorem
200,00 zł
Przechlewo
(woj. pomorskie)
 360 km wspaniałych piaszczystych plaż- Gran Canaria!
3 299,00 zł
Skoczów
(woj. śląskie)
 Noclegi u Eli S-7 Mazury
60,00 zł
Zajezierze
(woj. warmińsko-mazurskie)
 NOCLEGI pomiędzy Szczecinem a Stargardem , chętnie grupy pracownicze.
100,00 zł
Stargard Szczeciński
(woj. zachodniopomorskie)
 Wakacje nad jeziorem Ińsko
300,00 zł
Ińsko
(woj. zachodniopomorskie)
 Do wynajęcia drewniany całoroczny DOM niedaleko jeziora
500,00 zł
Piasutno
(woj. warmińsko-mazurskie)
 Noclegi,wczasy obok Polanicy-Zdroju
49,00 zł
Polanica-Zdrój
(woj. dolnośląskie)
 Dziwnów..150m do morza..kwatery
40,00 zł
Dziwnów
(woj. zachodniopomorskie)
 Całoroczny domek na Mazurach Zielona Martanka nad jez. Kalwa w Pasymiu
350,00 zł
Pasym
(woj. warmińsko-mazurskie)
 Zimowy wypoczynek w Krynicy-Zdrój 2019 r.
87,00 zł
Krynica-Zdrój
(woj. małopolskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Crossfit - poradnik dla początkujących
Sprawdź, co musisz wiedzieć na temat crossfitu. Chcesz zacząć trenować crossfit? Nasz artykuł z pewnością Ci to ułatwi.

Data publikacji: 2019-07-01

Toruń słynny nie tylko z pięknej starówki
Osoby wybierające się na wycieczkę do Torunia powinny zobaczyć nie tylko starówkę znajdującą się w centrum, ale również szereg innych ciekawych miejsc znajdujących się poza Zespołem Staromiejskim.

Data publikacji: 2019-06-19

6 najpiękniejszych atrakcji nad Morzem Bałtyckim
Polskie morze przyciąga jak magnes wieloma atrakcjami. Przepiękne krajobrazy, czysty klimat, morska bryza, ale także historyczne zabytki i mnóstwo tematycznych oraz kulturalnych imprez. Nie sposób wymienić wszystkiego, ale postaramy się wskazać przynajmniej kilka atrakcji nad Bałtykiem, które są szczególnie warte uwagi.

Data publikacji: 2019-05-14

Krasnale Wrocławskie i nie tylko
Wrocław jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce, jest stolicą Dolnego Śląska i zamieszkuje go ponad 600 000 osób. Oprócz tego, że posiada uczelnie na najwyższym poziomie oraz szeroki rynek pracy, które sprawiają, że wiele osób przyjeżdża do Wrocławia z zamiarem zamieszkania tam na stałe, to miasto posiada także ogromne walory turystyczne...

Data publikacji: 2018-11-30