8 najciekawszych atrakcji dla dzieci


8 najciekawszych atrakcji dla dzieci.


Każdy wspólny weekend spędzacie na placu zabaw, ulubionych lodach i wypadzie do kina? Może pora coś zmienić? Chociaż dzieci bardzo dobrze odnajdują się w rutynowych czynnościach to warto od czasu do czasu wprowadzić odmianę, a rodzicom też na pewno przyda się weekend poza domem. Przedstawiam listę 8 najciekawszych atrakcji dla dzieci.

Park trampolin

Moda na parki trampolin na dobre zagościła w naszym kraju. Ciężko się temu dziwić, skoro to ogromna frajda przy niewielkim wydatku finansowym. Skakanie po trampolinach spodoba się większości dzieci, ale również aktywnym dorosłym! Często w takich miejscach są wielkie baseny z gąbkami i instruktorzy, którzy pilnują bezpieczeństwa uczestników zabawy.

Gospodarstwo Agroturystyczne

Jeśli jesteście rodziną mieszkającą w mieście warto dzieciakom pokazać rzeczywistość, do której nie mają na co dzień dostępu. Wizyta w agroturystyce to świetna okazja, aby zobaczyć różne zwierzęta – od kur i kaczek przez króliki i świnki po krowy i konie. Wiele takich miejsc oferuje także skrawek dzikiej natury – na przykład jelenie, daniele czy nawet dziki.

Westernowy Park Rozrywki Twinpigs

Pozostańmy w temacie innej rzeczywistości. Mamy w naszym kraju miejsce, które jest wierną kopią dzikiego zachodu! Ten park rozrywki to królestwo kowboi, rewolwerowców i Indian. Poza świetną zabawą to także okazja do poznania innej kultury i odrobiny historii z zupełnie nieznanego nam zakątka świata.

Park linowy

Park linowy to świetna zabawa i gwarantowany zastrzyk adrenaliny w jednym. Wbrew pozorom znajdzie się tam coś dla osób w każdym wieku. Przeszkody i przejścia dostosowane są do umiejętności uczestników, a wykwalifikowani instruktorzy nie pozwolą, aby cokolwiek złego stało się nam, albo naszym pociechom.Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

Muzeum kojarzy się dzieciom z nudą i bezmyślnym chodzeniem za przewodnikiem? Nic bardziej mylnego! I chociaż nie znajdziecie tutaj miliona zabawek, to i tak będziecie bawić się wyśmienicie. W Muzeum papiernictwa przechodzimy krok po kroku przez proces tworzenia papieru, a co najlepsze możemy sami być jego twórcami!

Owadogigant

Maluch z zapartym tchem przygląda się mrówkom, świerszczom i innym owadom? W takim razie musicie koniecznie odwiedzić ten park rozrywki. Pełen jest ogromnych modeli różnego rodzaju owadów, które możecie pooglądać z bliska i zrobić sobie z nimi zdjęcia. To miejsce oferuje bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę i wiele atrakcji dla dzieci.

Sala zabaw

Nie ma na świecie dziecka, które nie lubiłoby tarzać się w kulkach, ganiać po wysokich konstrukcjach i zjeżdżać po krętych zjeżdżalniach. Pozwól swojemu maluchowi na taką chwilę szaleństwa z rówieśnikami w specjalnie do tego przygotowanym miejscu pełnym tajemnych przejść i kolorowych kulek.

Aquapark

To świetny sposób na spędzenie czasu, jak i na wspólną naukę pływania. Aquaparki przygotowane są na przybycie małych sportowców i oferują wiele udogodnień dla dzieci, na przykład grupowe lekcje pływania czy niezbyt głębokie baseny z deskami do pływania.


KCh

Artykuł przygotowano we współpracy z www.tatento.pl/mpd-lista.

Może Cię zaintersować:

- Wrocław z dziećmi

- Zabawki dobrej jakości, czyli jakie?

- Ciekawe pomysły na prezent dla dziecka

- Jazda samochodem z małym dzieckiem. O czym należy pamiętać?

Data publikacji: 2018-03-10, ostatnia zmiana: 2018-10-23

ZOBACZ OGŁOSZENIA

POKOJE całoroczne nad morzem
35,00 zł
Mikoszewo
(woj. pomorskie)
Cudowne Walentynki w Hiszpanii w temperaturze +20°C!
154,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Gostomie kaszuby
90,00 zł
Gostomie
(woj. pomorskie)
UWAGA > Zimowanie w Hiszpanii w temp. +18/+22°C
154,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Agroturystyka  noclegi kobyla góra widoczek
50,00 zł
Kobyla Góra
(woj. wielkopolskie)
wczasy w domkach letniskowych całorocznych w Beskidach
40,00 zł
Biecz
(woj. małopolskie)
FALE MAZUR 2019  Zapraszamy na rejs wędrowny- Mazury 2019
1 680,00 zł
Ruciane-Nida
(woj. warmińsko-mazurskie)
Camping Wleń Zarzecze góry lasy rzeka zaprasza na wypoczynek
18,00 zł
Wleń
(woj. dolnośląskie)
Wynajmę domek holenderski
30,00 zł
Siedlątków
(woj. łódzkie)
Borowe dom nad jeziorem
350,00 zł
Borowe
(woj. warmińsko-mazurskie)
Kolonie, półkolonie, urodziny - współpraca
1,00 zł
Limanowa
(woj. małopolskie)
Obóz Zimowy 2020, Zimowisko Co Ma Wszystko SPDiM.pl
1 210,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Czym są paraletki i do czego służą?
Ty też, jak wiele osób, myślisz, że ćwiczenia, które cokolwiek Ci dadzą, możesz wykonywać tylko na siłowni? Tak naprawdę jedynym jej plusem jest wygoda, bo tam masz do dyspozycji wiele maszyn i choć n...
Data publikacji: 2020-06-20
Sport w czasach zarazy - czyli jak zadbać o swoją aktywność fizyczną?
Szerzący się koronawirus oraz związane z nim konsekwencje wymusiły na każdym z nas ogromne zmiany codziennego funkcjonowania. Kwarantanna dotknęła najbardziej rutynowych i przyziemnych aktywności, w w...
Data publikacji: 2020-05-13
Piłeczki do tenisa stołowego - rodzaje i parametry
Tenis stołowy, zwany również ping-pongiem, to sposób, by miło spędzić czas, a zarazem doskonalić koordynację wzrokowo-ruchową, kondycję fizyczną i umiejętność koncentracji.
Data publikacji: 2020-04-06
Jak ułożyć trening z użyciem kettlebell?
Żyjemy w dobie wszechobecnego sportu. Wielu z nas zajęło się uprawianiem dyscypliny sportowej po to, aby poprawić swoją kondycję oraz sylwetkę. Do najczęściej wybieranych dyscyplin należą bez wątpieni...
Data publikacji: 2020-03-22