STAŻ - INSPEKTOR W ODDZIALE GOSPODARCZYM (SYGN. KD.110.38.2024) K/M (Zarobki: od 4 914 do 5 367 PLN)

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

STAŻ - INSPEKTOR W ODDZIALE GOSPODARCZYM (SYGN. KD.110.38.2024) K/M

Zakres obowiązków

- prowadzenie spraw zaopatrzenia i wyposażenia sądu w materiały, towary i usługi,
- przygotowywanie zamówień i projektu umów w zakresie zakupów,
- obsługa systemu zamówień publicznych (Centralny System Zamówień),
- prowadzenie rejestru faktur,
- prowadzenie ewidencji majątku w systemie ZSRK,
- prowadzenie spraw związanych z bieżącą eksploatacją i serwisem urządzeń biurowych i technicznych,
- bieżące administrowanie nieruchomościami, w tym zlecanie prac konserwatorskich, naprawczych oraz przeglądów,
- przeprowadzanie likwidacji składników majątku.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe min. I stopnia,
- obywatelstwo polskie,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposzlakowana opinia,
- niekaralność za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,
- przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,
- umiejętność posługiwania się pocztą elektroniczną, urządzeniami biurowymi i narzędziami informatycznymi, w szczególności programami pakietu Microsoft Office: Word oraz Excel w stopniu podstawowym, m.in.: tworzenie tabel i zestawień, filtrowanie i sumowanie danych,
- znajomość: ustawy o pracownikach sądów i prokuratury, ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Rozporządzenia w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa.

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe techniczne o profilu ogólnobudowlanym, elektrycznym, sanitarnym, instalacji niskoprądowej bądź wykształcenie prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne,
- znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego,
- znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
- znajomość Centralnego Systemu Zakupów,
- znajomość systemu ZSRK,
- umiejętność kosztorysowania.

Miejsca pracy: ul. Marszałkowska 82, Czerniakowska 100 i 100A

Wymagane dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 20 września 2024 roku drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) lub składać w Biurze Podawczym Sądu z adnotacją na kopercie: KONKURS i podaniem sygnatury konkursu: KD 110.38.2024 na adres:
Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, ul. Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa

Oferty otrzymane po terminie, niekompletne lub nieopatrzone stosownymi podpisami nie będą rozpatrywane.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: (22) 55-39-634 lub 55-39-534; e -mail: [email protected]

Pełna treść ogłoszenia KD.110.38.2024, w tym: zasady rekrutacji, znajduje się na stronie: https://warszawa.sr.gov.pl/urzednik,m,m2,254,258
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Pakiet MS Office

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 914 do 5 367 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
22 55 39 634, 22 55 39 534
[email protected]
Miejsce pracy: Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Pełna treść ogłoszenia KD.110.38.2024, w tym: zasady rekrutacji, znajduje się na stronie: https://warszawa.sr.gov.pl/urzednik,m,m2,254,258

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-29

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl