Praca od zaraz - Kompletacja leków na magazynie - Grupa Progres

Praca od zaraz - Kompletacja leków na magazynie... - Pozostałe - Łódź
Zadzwoń / SMS
Napisz

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca za granicą:
Nie

Biegły angielski:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie

Zobacz wszystkie dane

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. W chwili obecnej dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów (kobiet i mężczyzn) do:

Kompletacji leków oraz suplementów wg zamówień - do sieci aptek

Lokalizacja: Łódź (Nowy Józefów - Retkinia) dojazd autobusami MPK Łódź G1 lub G2.

***Oferta:

System zmianowy:

3 zmiany (6-14; 14-22; 22-06)

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio na umowę o pracę z Klientem ,

Stawka godzinowa 28,10 oraz 30,10 zł brutto + dodatek wydajnościowy,

Pełne wdrożenie stanowiskowe,

opieka Trenera,

***Zakres obowiązków:

Kompletacja zamówień - produkty drogeryjne oraz apteczne,

Obsługa skanera,

Sortowanie lekkich przesyłek,

***Wymagania:

Brak przeciwskazań do wykonywania czynności fizycznych,

Chęć do pracy w systemie zmianowym,

Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Brak doświadczenia, nie jest problemem - wszystkiego Cię nauczymy!

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883 „Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

+48 609... - pokaż cały

Zobacz na mapie:
Łódź - Polesie
woj. łódzkie

Dane wystawiającego:
Dorota
(Progres HR International Sp. z o.o.)

Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2024-08-29