STAŻ - INSPEKTOR DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH/SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W ODDZIALE GOSPODARCZ

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

STAŻ - INSPEKTOR DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH/SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W ODDZIALE GOSPODARCZYM (SYGN. KD.110.40.2024) K/M

Zakres obowiązków

1. Prowadzenie spraw związanych z zamówieniami publicznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. ustawą Prawo zamówień publicznych, aktami wykonawczymi do ustawy, wewnętrznymi uregulowaniami, w tym w szczególności:
- przygotowywanie i prowadzenie postępowań,
- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji,
- prowadzenie korespondencji związanej z zamówieniami publicznymi,
- udział w planowaniu zamówień publicznych.
2. Współpraca przy organizacji i realizacji spraw związanych z zapewnieniem prawidłowego wykonywania zarządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie organizacji zakupów dostaw i usług w sądownictwie powszechnym oraz wskazania zamawiającego.
3. Współpraca przy przygotowywaniu opisów przedmiotów zamówień.
4. Uczestniczenie w komisjach powoływanych w sprawach o udzielenie zamówień publicznych, badanie i ocena ofert.
5. Nadzorowanie wykonywania zawartych umów o udzielenie zamówień publicznych.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe min. I stopnia,
- obywatelstwo polskie,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposzlakowana opinia,
- niekaralność za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,
- przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,
- umiejętność posługiwania się pocztą elektroniczną, urządzeniami biurowymi i narzędziami informatycznymi, w szczególności programami pakietu Microsoft Office: Word oraz Excel w stopniu podstawowym, m.in.: tworzenie tabel i zestawień, filtrowanie i sumowanie danych,
- znajomość: ustawy o pracownikach sądów i prokuratury, ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Rozporządzenia w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa.

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe techniczne o profilu ogólnobudowlanym, elektrycznym, sanitarnym, instalacji niskoprądowej bądź wykształcenie prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne,
- znajomość przepisów ustawy prawa budowlanego,
- znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
- znajomość Centralnego Systemu Zakupów,
- znajomość systemu ZSRK,
- umiejętność kosztorysowania.

Miejsca pracy: ul. Marszałkowska 82, Czerniakowska 100 i 100A

Wymagane dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 20 września 2024 roku drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) lub składać w Biurze Podawczym Sądu z adnotacją na kopercie: KONKURS i podaniem sygnatury konkursu: KD 110.38.2024 na adres:
Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, ul. Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa

Oferty otrzymane po terminie, niekompletne lub nieopatrzone stosownymi podpisami nie będą rozpatrywane.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: (22) 55-39-634 lub 55-39-534; e -mail: [email protected]

Pełna treść ogłoszenia KD.110.38.2024, w tym: zasady rekrutacji, znajduje się na stronie: https://warszawa.sr.gov.pl/urzednik,m,m2,254,258
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Pakiet MS Office

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 914 do 7 500 PLN
- możliwość wyjścia w celu załatwienia spraw prywatnych,
- wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych m.in. dofinansowanie do nauki języka angielskiego, studiów podyplomowych,
- zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie lub karty sportowej,
- dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
- szeroki wachlarz świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracowników,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. "13-tka",
- dodatek za wysługę lat (5%-20%) wynagrodzenia zasadniczego,
- możliwość otrzymania: dodatków specjalnego (do 40% wynagrodzenia) oraz stołecznego (do 25% wynagro.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2024-08-31

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl