STARSZY REFERENT W DZIALE MATERIAŁOWYM (Zarobki: od 4 500 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT W DZIALE MATERIAŁOWYM

Zakres obowiązków

- przyjmowanie zapotrzebowań na dostawy i usługi oraz segregowanie zgodnie z kodem CPV z wyliczeniem ilości i wartości;
- opracowanie danych do Planu Finansowego w Instytucie oraz współudział w opracowywaniu Planu Zamówień Publicznych" WIML;
- racjonalna gospodarka sprzętem i materiałami pobieranymi z magazynu wielobranżowego oraz lokowanie ich u dostawców krajowych i zagranicznych, zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz zgodnie z obowiązującą w tym zakresie Instrukcją;
- opracowywanie zamówień na usługi dotyczące napraw i konserwacji sprzętu komputerowego i biurowego;
- przygotowywanie dokumentacji do przetargu;
- prowadzenie rejestru: wniosków, faktur, dowodów obrotów materiałowych;
- prowadzenie i analiza umów, pod względem wykorzystania środków finansowych i materiałowych;
- prowadzenie archiwizacji dokumentów.
Godziny pracy: 7.30-15.30

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, komunikatywna znajomość j. polskiego, znajomość MS Office, zaangażowanie w pracę, motywacja, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.

Premie i dodatki:
+ Dodatek stażowy;

Zakres obowiązków:

Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel. 261 852 302
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Pakiet MS Office

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 500 PLN
+ Dodatek stażowy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
261 852 302
[email protected]
Miejsce pracy: Zygmunta Krasińskiego 54/56, 01-755 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-21

Biuro, administracja w okolicy