STARSZY REFERENT / PODINSPEKTOR DS. ORGANIZACYJNO - KADROWYCH (SOK.111.6.2024) (Zarobki: od 5 000 do

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

STARSZY REFERENT / PODINSPEKTOR DS. ORGANIZACYJNO - KADROWYCH (SOK.111.6.2024)

Zakres obowiązków
Więcej informacji na stronie: https://www.biuletyn.abip.pl/dpsprzystan/komunikat/97628

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej "Przystań" w Katowicach ogłasza nabór wolne na stanowisko - 1 etat - starszy referent / podinspektor ds. organizacyjno - kadrowych w Domu Pomocy Społecznej "Przystań" w Katowicach.

Do zadań wykonywanych na stanowisku należy:
1. Prowadzenia akt osobowych oraz wszelkiej dokumentacji dotyczącej przebiegu
zatrudnienia pracowników, w tym dotyczącej wynagrodzeń.
2. Obsługa pracowników zatrudnionych w Domu Pomocy Społecznej Przystań, w tym przygotowywanie zaświadczeń, pism związanych z zakresem działania Sekcji
Organizacyjno Kadrowej.
3. Prowadzenie kartotek pracowniczej odzieży roboczej.
4. Prowadzenie bazy zarządzeń wewnętrznych jednostki oraz przygotowywanie projektów aktów wewnętrznych.
5. Prowadzenie naborów na stanowiska urzędnicze i obsługi, współpraca z PUP.
6. Obsługa BIP, Epuap, e-doręczenia, prowadzenie korespondencji zewnętrznej i
wewnętrznej w elektronicznym systemie obiegu dokumentów.
7. Prowadzenie nadzoru nad archiwizacją dokumentów wytwarzanych w Domu Pomocy Społecznej.
8. Współpraca z Inspektorem BHP oraz IOD.
9. Prowadzenie spraw osób skierowanych do nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne przez Sąd Rejonowy w Katowicach
10. Prowadzenie ewidencji urlopowej i jej rozliczanie;
11. Ewidencjonowanie, rozliczanie czasu pracy;
12. Prowadzenie ewidencji szkoleń BHP i pilnowanie terminów;
13. Prowadzenie ewidencji badań okresowych i pilnowanie terminów
14. Wprowadzanie danych do raportów i zestawień kadrowo-płacowych
15. Zastępowanie pracownika ds. kadr i płac w zakresie naliczania wynagrodzenia oraz sporządzanie list płac w programie Płace oraz pochodnych, a także zasiłków z zakresu ubezpieczenia społecznego

Warunki pracy na stanowisku:
- stanowisko pracy zlokalizowane jest na parterze budynku Domu Pomocy Społecznej PRZYSTAŃ w Katowicach, budynek częściowo dostosowany dla osób z dysfunkcją narządu ruchu,
- narzędzia pracy - komputer i sprzęt biurowy,
- charakter pracy administracyjno - biurowa
- na stanowisku pracy występują obciążenia: narządu wzroku i układu mięśniowo
szkieletowego, praca przy komputerze powyżej 4 h dziennej w pomieszczeniach ze
sztucznym oświetleniem, czynności wykonywane w pozycji siedzącej.

Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
- trzynasta pensja dodatkowe wynagrodzenie roczne,
- motywacyjny system premiowania i nagradzania, nagroda roczna, premie uznaniowe zależne od zaangażowania pracownika,
- nagrody jubileuszowe,
- pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz dzieci,
pożyczki mieszkaniowe, bony towarowe, dofinansowanie Karty Multisport),
- możliwość uczestnictwa w Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej nieoprocentowane pożyczki na cele bieżące,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,
- rozwój osobisty i zawodowy,
- możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych.

Godziny pracy: Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, równoważny system czasu pracy.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
1. obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, chyba że odrębne ustawy uzależniają zatrudnienie w jednostce sektora finansów publicznych od posiadania obywatelstwa polskiego;
2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
3. nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe;
4. posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie konieczn.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-12

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl