STARSZY REFERENT DS. EWIDENCJI ŻYWIENIA (WARSZAWA-BEMOWO) (Zarobki: od 5 104,08 PLN) - Warszawa, Ofe

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT DS. EWIDENCJI ŻYWIENIA (WARSZAWA-BEMOWO)

Zakres obowiązków

1. Prowadzenie ewidencji ilościowo wartościowej artykułów żywnościowych zgodnie z przepisami obowiązującymi w służbie żywnościowej.
2. Prowadzenie stałego nadzoru nad wykorzystaniem środków żywnościowych przeznaczonych na żywienie mieszkańców DEW.
3. Prowadzenie ewidencji ilościowej wody profilaktycznej, pobieranej z magazynów żywnościowych JW 2063.
4. Organizowanie obiegu dokumentów w sposób zapewniający prawidłowe rozliczanie operacji finansowych.
5. Uczestnictwo w prowadzeniu inwentaryzacji sprzętu będącego na wyposażeniu sekcji żywnościowej.
6. Pomoc w prowadzeniu ewidencji sprzętu będącego na wyposażeniu sekcji żywnościowej.
7. Uczestnictwo w inwentaryzacji magazynu żywnościowego.
8. Przestrzeganie procedur zgodnych z prowadzonym systemem HACCP.

Wymagania: wykształcenie średnie. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Obowiązki:

Praca w godz. 7:30-15:30.

[Kontakt: tel. 261854266 w godz. 7:30--15:30; e-mail: [email protected]]

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 104,08 PLN
W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza 4 590,00 zł brutto + 11,20% premii regulaminowej. Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Dom Emeryta Wojskowego
261 854 266
[email protected]
Miejsce pracy: Pirenejska 5, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-03-27

Biuro, administracja w okolicy