STARSZY INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO (BRANŻY ELEKTRYCZNEJ) SEKCJI ROZLICZEŃ WYDZIAŁU INWESTYCJI

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

STARSZY INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO (BRANŻY ELEKTRYCZNEJ) SEKCJI ROZLICZEŃ WYDZIAŁU INWESTYCJI BUDOWLANYCH
(NR 2404)

Zakres obowiązków
Zakres głównych obowiązków na stanowisku starszy inspektor nadzoru inwestorskiego (branży elektrycznej):
1. Realizacja powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizowanymi inwestycjami.
3. Kontrolowanie:
a. zgodności realizacji robót z obowiązującym Prawem Budowlanym, zawartą umową na nadzorowanych zadaniach oraz obowiązującymi przepisami;
b. dokumenty budowy;
c. rozliczeń materiałowo-finansowych przedstawianych przez Wykonawców na nadzorowanych zadaniach;
d. bieżącego uaktualniania prowadzonych ewidencji robót na nadzorowanych zadaniach w zakresie rzeczowo-finansowym;
e. obsługi obiektów budowlanych i infrastruktury technicznej związanych z realizowanymi zadaniami;
4. Przeprowadzeniu procedury udzielania zamówień o wartości poniżej 30000 EUR w zakresie określonym przez koordynatora oraz kierownika Sekcji Rozliczeń.
Wymagania konieczne:
- wykształcenie minimum średnie, staż pracy ogólny 5 lat (w zakresie budownictwa);
- doświadczenie zawodowe 3 lata w obszarze budownictwa branży elektrycznej, udokumentowany praktyką zawodową w branży budowlanej lub pokrewnej;
- uprawnienia w specjalności techniczno-budowlanej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- zaświadczenie o przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa;
- znajomość ustawy Prawo Budowlane oraz aktów wykonawczych;
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, AUTOCAD;
- zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów;
- umiejętność planowania i organizacji pracy;
- odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych;
- umiejętność stosowania prawa w praktyce;
- efektywna komunikacja.
Wymagania preferowane:
- wykształcenie - wyższe kierunkowe (budowlane branży elektrycznej);
- staż pracy min. 3 lata na podobnym stanowisku potwierdzony świadectwami pracy;
- uprawnienia budowlane, doświadczenie na podobnym stanowisku, (dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w instytucji wojskowej).
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: AutoCAD, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Pakietu Office

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 7 264 PLN
Wynagrodzenie kwota brutto 7.264,00 zł. + 12% premii regulaminowej + dodatek za staż pracy, pracodawca wypłaca dodatkowe wynagrodzenie roczne oraz nagrody jubileuszowe.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta:
REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY
261 413 860, 261 413 855, 261 413 882
Miejsce pracy: Podchorążych 33, 85-677 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny oraz CV;
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej /oraz przyszłych* rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO));
- kopie dokumentów potwierdzających, wykształcenie i doświadczenie (kserokopie świadectw pracy, uprawnień);
- oferty należy składać w formie papierowej listownie na adres: RZI Bydgoszcz lub osobiście w siedzibie Rejonowego Zarządu Infrastruktury Bydgoszcz 85-677 ul. Podchorążych 33, w kancelarii p. 2, w zamkniętej, podpisanej kopercie z dopiskiem: starszy inspektor nadzoru inwestorskiego Sekcji Rozliczeń Wydziału Inwestycji Budowlanych, w terminie do 30.09.2.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-30

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl