SPAWACZ/ŚLUSARZ (Zarobki: od 4 800 PLN) - Buczkowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ/ŚLUSARZ

Zakres obowiązków
Spawanie elementów stalowych w tym kotłów, składanie korpusów obudów kotłów.

Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
Praca w Buczkowicach w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 od pn. do pt.
Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane uprawnienia do sprawania metodą MIG. Mile widziane uprawienia spawania metodą MAG, TIG oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana umiejętność spawania kotłów na szczelność. Istnieje możliwość przyuczenia.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 800 PLN
+ premia uznaniowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
WECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
533 308 916,
[email protected]
Miejsce pracy: Wyzwolenia 491, 43-374 Buczkowice, powiat: bielski, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Kontakt telefoniczny lub e-mail

Zobacz na mapie:
Buczkowice
woj. śląskie

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-08-20

Ślusarz w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl