SPAWACZ (Zarobki: od 4 800 PLN) - Szczecin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ

Zakres obowiązków

- Przygotowanie elementów maszyn i urządzeń do napraw, demontaż podzespołów rozpalanie blach.
- Remonty spawalnicze elementów maszyn i urządzeń,
- Remonty maszyn budowlanych do przeróbki kruszyw oraz konstrukcji stalowych - - Spawanie nowych elementów maszyn, konstrukcji stalowych,
Wymagania:
- Chęć rozwoju, nauki pracy na nowoczesnych urządzeniach spawalniczych.
- Umiejętności ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie,
-Znajomość rysunku technicznego,
- Uprawnienia spawalnicze: MAG/MIG, Cięcie tlenowe, -będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność obsługi wózka widłowego, suwnic z poziomu 0, będzie dodatkowym atutem
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność,
- Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
- Systematyczna konserwacja i dbanie o przydzielone narzędzia oraz stanowisko pracy
- Doświadczenie na podobnym stanowisku i prawo jazdy kategorii B będą dodatkowym atutem
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
- Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zakładamy podjęcie współpracy w dłuższym horyzoncie czasowym,
- Ciekawą, urozmaiconą pracę związaną z przemysłem wydobywczym.
- Pracę w systemie jednozmianowym,
- Pracę w przyjaznych i bezpiecznych warunkach pracy;
- Możliwość uzyskania nowych uprawnień ( 11,135, przepalacz gazowy ,wózki suwnice )
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Zapraszamy również osoby bez doświadczenia
- Pakiet świadczeń socjalnych i medycznych.
- Wsparcie i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania
- Dodatkowe benefity pozapłacowe,
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Wymagane uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 5)

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 4 800 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
KRUSZYWA SKSM Spółka Akcyjna
604 472 142
[email protected]
Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu na adres e-mail: [email protected] lub na adres firmy Kruszywa SKSM S.A. ul. Tartaczna 9, 70-893 Szczecin i kontakt na nr telefonu: 91 463 65 32
Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zajrzyj na stronę sksm.com.pl lub https://www.facebook.com/kruszywasksm

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zawartych w przesłanych dokumentach (CV lub list motywacyjny), a także innych informacji zgromadzonych w toku prowadzonej rekrutacji oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Kruszywa SKSM S.A. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Kruszywa SKSM S.A. zawartą na stroniewww.sksm.com.pl.w zakładce Polityka prywatności.

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-08-01

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl