ŚLUSARZ/SPAWACZ (Zarobki: od 6 000 PLN) - Białystok, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ŚLUSARZ/SPAWACZ

Zakres obowiązków
Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:
- przygotowywanie elementów do spawania zgodnie z rysunkami technicznymi (cięcie, szlifowanie, docinanie)
- wykonywanie prostego spawania elementów i konstrukcji
- czyszczenie detali po spawaniu
- pomiar wykonanych detali po spawaniu przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i dbanie o właściwe użytkowanie narzędzi i maszyn
- dbanie o terminowe i staranne wykonanie powierzonych prac
-odmeldowywanie zleceń w systemie produkcyjnym
Oferujemy:
- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z nastawieniem na długoterminową współpracę
- pełny wymiar czasu pracy (etat)
- wynagrodzenie brutto od 6.000 PLN / m-c (w zależności od doświadczenia)
- dodatkowy płatny dzień wolny w urodziny
- praca w systemie 1-zmianowym
- zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie wraz z dodatkiem za godziny nadliczbowe (jeśli wystąpią)
- kawa, herbata, woda gazowana do dyspozycji w pomieszczeniu socjalnym
- dofinansowanie (50%) do karnetów sportowych

doświadczenie zawodowe NA PODOBNYM STANOWISKU (MILE WIDZIANE PRZY PRACACH PRECYZYJNYCH)
DOKŁADNOŚĆ, PRECYZJA I UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY, PODSTAWOWA UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI ELEKTRONARZĘDZI
PRAWO JAZDY KAT.B, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 6 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
P.P.H.U OLCZAK GRZEGORZ OLCZAK
[email protected]
Miejsce pracy: Nowowarszawska 59, 15-205 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Dodatkowe informacje: CV na email

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Ślusarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-27

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl