Rower crossowy ROMET ORKAN 4 D 2023

2 399,00 zł

Rower crossowy ROMET ORKAN 4 D 2023 - Rowery crossowe - Sieradz

Opis

Damski, niezwykle uniwersalny model roweru crossowego. Zabierz go wszędzie tam gdzie masz ochotę! Miasto, leśne ścieżki, szutrowe drogi. Orkan 4 D nie jednym Cię zaskoczy!

Rama Orkana została specjalnie zaprojektowana dla kobiet, tak by wsiadanie i zsiadanie nie było trudne. Od teraz jeśli najdzie Cię ochota możesz jeździć nawet w dłuższych sukienkach. Rama wykonana została z aluminium co przekłada się na niską wagę konstrukcji.

Romet Orkan to połączenie najlepszy zalet modeli miejskich i przeznaczonych do jazdy w terenie. Atrakcyjny wizualnie i wyjątkowo łatwy w dopasowaniu odpowiedniej pozycji za kierownicą za sprawą regulowanego mostka. Model wyposażony został w amortyzator przedni SR Suntour NEX DS, którego zadaniem jest wygłądzanie wszelkich nierównośći, i z którego to zadania wywiązuje się bardzo dobrze. Napęd, legendarnej marki Shimano, model Alivio to gwarancja płynnej i bezobsługowej pracy. W Orkanie 4 D do wykorzystania mamy aż 27 przełożeń, co ułatwi np: podjazdy pod wzniesienia. Orkan to rower, który w łatwy sposób możemy rozpędzić, a żeby równie łatwo się zatrzymać, w modelu zastosowaliśmy sprawdzone w boju hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200. Zastosowanie takiego zestawu to pewna poprawa bezpieczeństwa jazdy. Model występuje w dwóch kolorach i dwóch rozmiarach.

Produkty z tego sklepu możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by sprawdzić opcje dostawy i zamówić produkt..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sieradz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Sklep Romet

Sieradz
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rowery crossowe
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Trek Dual Sport 2 gen 5 2023
3 299,00 zł
Tarnów
Rower crossowy ROMET ORKAN 2 D 2024
2 299,00 zł
Świnoujście

Rowery crossowe w okolicy

Sklep Romet

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ