PRACOWNIK BIUROWY (Zarobki: od 39 do 39 PLN) - Wrocław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
PRACOWNIK BIUROWY

Zakres obowiązków
- obsługiwanie korespondencji firmowej,
- zbieranie i systematyzacja faktur,
- kontakt z dostawcami i wykonawcami telefonicznie i mailowo,
- zaopatrywanie w środki materialne biura oraz innych działów,
- wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych,
Firma zajmuje się tworzeniem dekoracji na przedstawienia.
Umowa zlecenie: 3 lata
Ilość godzin pracy w miesiącu od 120
Kontakt z pracodawcą: [email protected]
Oferta pracy dostęna w sali E
wykształcenie średnie, staż pracy 1 rok na stanowisku pracownik biurowy, jęz. rosyjski B1 w mowie i piśmie - komunikacja w firmie odbywa się w jęz. rosyjskim
Umiejętności pracy zespołowej; Zdolność szybkiego orientowania się w wydarzeniach; doświadczenie w pracy z Notion; znajomość aplikacji Notion, znajomość angielskiego będzie zaletą, komunikatywność, gotowość do częstego kontaktu z ludźmi; umiejętności poszukiwania informacji; samodzielne planowanie swoich zadań;

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 39 do 39 PLN
wynagrodzenie godzinowe

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
CONTOUROOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: Łagiewnicka 9, 50-512 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-12