REFERENT W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W GRUDZIĄDZU/WYDZIAŁ ŚWIADCZ

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

REFERENT W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W GRUDZIĄDZU/WYDZIAŁ ŚWIADCZEŃ
(NR 2393)

Zakres obowiązków
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- przyjmowanie i kwalifikowanie wpływających wniosków i korespondencji o świadczenia
z ubezpieczenia społecznego rolników,
- sprawdzanie, wprowadzanie i dokonywanie zmian adresowo-paszportowych
wnioskodawców w systemach informatycznych,
- prowadzenie rejestrów wpływu wniosków, korespondencji dla poszczególnych rodzajów
świadczeń,
- przekazywanie na odpowiednie stanowiska merytoryczne: skompletowanych wniosków,
akt emerytalno-rentowych, korespondencji,
- prowadzenie zbioru akt i dokumentacji dotyczącej świadczeń pieniężnych w sposób
uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym,
- prowadzenie ewidencji zgubionych i odtworzonych akt i dokumentacji oraz podejmowanie działań w celu ich odtworzenia,
- włączanie do akt decyzji i korespondencji.

Warunki pracy:
Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym,
w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu
biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).
Budynek Placówki, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób
niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek trzykondygnacyjny, posiada windę. Miejsce wykonywania pracy znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób
niepełnosprawnych w KRUS, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej
oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, był wyższy niż 6%.

Planowana data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2024 r.
Wymagania konieczne:
- wymagane wykształcenie: minimum średnie, preferowane administracyjne, ekonomiczne,
- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,
- znajomość rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Unii Europejskiej) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE,
- znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- umiejętność szybkiego doskonalenia zawodowego.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta:
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 40, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie lustracyjne/informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego o którym/której mowa w ustawie z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów,
- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE jeżeli zostały zawarte w złożonych w ofercie pracy dokument.

Zobacz na mapie:
Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-29

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl